Zderzenie auta z motocyklem – 2 osoby ranne

Dyskusja dla wiadomości: Zderzenie auta z motocyklem – 2 osoby ranne.


 • Anonim (ANundx), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z auta malo co zostalo, totalny distroj.

 • Anonim (AN0AJX), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dojeżdżam do skrzyżowania, jestem na podporządkowanej wiec rozglądam się w lewo potem w prawo jeszcze raz w lewo - nic nie jedzie. Powoli ruszam Po przejechaniu 10 metrów straszliwy huk,
  Otóż znikąd pojawił sie motocyklista, ja nie ustąpiłem pierszeństwa. Jednoznacznie w myśl kodeksu moja wina. Samochód skasowany, mogłem mieć na liczniku 10-20 km/godz.
  Pytanie: jak szybko jechał motocyklista - przekroczył dozwoloną prędkość tylko dwukrotnie, a może trzykrotnie - droga główna 300 metrów prostej? No ale to genialnych expertów już nie interesuje.
  Pozdrawiam cieplutko.

 • Anonim (euuckS), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aż strach wyjeżdżać na ten Bolesławiec motocyklem...

 • Anonim (AE7nlA), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To lepiej nie wyjeżdżaj. W samochodach będzie trochę bezpieczniej bez jeszcze jednego motocyklisty.

 • Standard :( Lewoskręt, czyli wina kierowcy osobówki :(
  Ale wg was i tak winny będzie motocyklista, tylko dlatego, że jeździ takim a nie innym pojazdem :(
  Wiadomo, są osoby co ewidentnie przeginają, i jak walą dzwona to na własne życzenie, ale wielu na hasło "motocyklista" widzi osobę, która ryczy scigaczem w centrum miasta i wali 200km/h obwodnicą :(
  I nie ważne, że to akurat nikomu nie zagrażający osobnik na turystyku, enduro czy cruiserze - dla wielu motocyklista to tylko zło na drodze i potencjalny dawca :(.

 • Anonim (v3Xjj), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kierowcy samochodów opamiętajcie się!

 • Anonim (ANyWn8), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  TO BYŁA WINA MOTOCYKLISTY!

 • Anonim (ANG8PC), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzisiaj rano był wypadek na skrzyżowaniu Jeleniogórskiej z Leśną i Zwycięstwa. Widziałem, że jeden samochód dostał porządnie w bok. Ktoś wie coś więcej?

 • Anonim (AE7CCi), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Motocykliści - opamiętajcie się.

 • Anonim (AkNk6z), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pijaki i palacze zasilają budżet, a motocykliści organami służbę zdrowia - jakoś musi się to kręcić.

 • Anonim (AE7hdB), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak by nie było zawsze jest wina motocyklisty nasze społeczeństwo nie dojrzało do motocykli na drogach kierowcy aut sadza ze są mistrzami kierownicy a motocykliści to degeneraci i wariaci. Sprawdźmy statystyki ile wypadków statystycznie to ilości motocykli na polskich drogach spowodowali kierowcy jednośladów a ile kierowcy aut i dopiero mówmy ze motocykliści to piraci i wariaci, a kierowcy aut to ideały nie łamiące przepisów czas wreście uderzyć się w pierś i przyznać do winy a ciągle na motocyklistów motocyklista to taki sam użytkownik drogi jak inni a ciągle jest dyskryminowany i traktowany stereotypowo wśród kierowców samochodów tez są wariaci i tzw niedzielni kierowcy i starsi panowie w kapeluszu którzy jeżdżą według kodeksu z lat 70-tych ale o nich już się nie mówi źle i uważa za degeneratów. POPATRZ W LUSTERKA BO MOTORY są mniej widoczne bo są mniejsze a na logikę mniejsze jest mniej widoczne a nie gorsze ;) pozdrowienia dla kierowców aut.

 • Anonim (1n0P5), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam nieodparte wrażenie, ze wysoka temperatura powietrza, dużo słońca, wpływa ujemnie na prowadzących pojazdy... Kiedy pada deszcz, snieg jazda jest ostrozniejsza. A tak wodze wyobraźni popuszcza się i noga na gaz... Skutki sa tragiczne.

 • Anonim (AtPxws), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie bój się - po Parkowej możesz "wycisnąć" i 160 - jak co niektórzy debile.

 • Anonim (AE7FeD), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak na razie to widać na ulicach Bolesławca młodych i szalonych kierowców samochodów i motocykli! Czy widział ktoś 40-to czy 50-cio latka jadącego na tylnym kole ścigacza? Albo palacego gumy na skrzyzowaniu swoja super bryka kupiona za pieniadze tatusia.

 • Anonim (ANGWb7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Motocykliści "ciężko" sobie zapracowali na niechęć do nich. Jeżdżą wariacko, wyją tymi motocyklami bez opamiętania nie licząc się z nikim wokół. Kretyńskie popisy jazdy na jednym kole, "palenie gum" i podobne wybryki spowodowały że nikt ich nie lubi ani nie szanuje. Dlatego właśnie pierwszą reakcją na poszkodowanego w wypadku motocyklistę jest stwierdzenie "sam sobie winien". Panowie i Panie motocykliści, zacznijcie szanować innych na drodze to będą i was szanować!

 • 1
 • 2