SM „Bolesławianka”: walne zgromadzenie do powtórki

Dyskusja dla wiadomości: SM „Bolesławianka”: walne zgromadzenie do powtórki.


 • Anonim (AE7hdZ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Prezes ma rację, skoro przenieśli się do innego zarządcy to jaki jest ich związek ze spółdzielnią, to po co w takim przypadku jest potrzebne członkostwo w spółdzielni.

 • Anonim (ANGHWp), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto nie zrezygnował z członkostwa, nadal jest członkiem spółdzielni.

 • Anonim (Apzn8T), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie trzeba zmienia statutu tylko zadbac o to zeby osoby przechodzace do wspolnot podpisywaly dokument o ich rezygnacji z czlonkowstwa w Spoldzielni M.

 • Anonim (AtPxqH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłem na tym zebraniu nie było zarzutu oszustwa zastanawiali się czy nie przeglosować czy zebranie jest legalne, część tych ze wspólnoty dostała zawiadomienie bo mają garaże moja mam i ciocia śą w innych wspólnotach i tam mają zebrania a nie MZGM czy Ci co zrobili zamieszanie nie powinni spotkać się w swojej wspólnocie?

 • Anonim (AtPx6J), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To może wiązać się ze zwrotem wkładów członkowskich przez Spółdzielnie. Już widzę jak chętnie je oddaje ;) Zazwyczaj takie sprawy mają swój finał w sądzie. Faktycznie spółdzielnia nie zrobiła nic aby powstrzymać lokatorów od takiej decyzji i mało tego w perfidny sposób im to przejście utrudniała. "Ucieczka" jednego z bloków to porażka dla SM i niektórzy nie potrafia tego przyjąć z honorem. Ale to nic pozostało jeszcze wiele baranów do obdzierania ze skóry ;)
  Przypominam, że wystarczy ponad 50% głosów właścicieli mieszkań z księgą wieczystą i problem z głowy. Szlak już przetarty! Ja służę pomocą.

 • Anonim (hj5mS), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro było legalne, to trzeba było je kontynuować a nie przerywać. Prezes jak zwykle próbuje odwracać kota ogonem. Panie były sekretarzu, za takie numery za władzy ludowej to byś się już dawno tłumaczył w komitecie.
  2014-05-27, 21:18Panie pułkowniku Ch, ale się Panu kolega Prezes z resztą zarządu spółdzielni popisał, i jak, dalej go Pan będzie popierał?

 • Anonim (ANGJpw), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytelniczka wymienia bohaterów zebrania z nazwiska, a sama pozostaje anonimowa. To jak rzucanie kamieniami zza pleców innych. Niech żyje anonimowe donosicielstwo i frajerstwo.

 • Anonim (AsdU1q), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zarząd spółdzielni to osoby publiczne, nie marudź.

 • Anonim (hj5sY), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejna wielka kompromitacja ze strony spółdzielni, ci ludzie nie mają wstydu. Hetel łże, że wszytsko było niby okey to dlaczego przerwał obrady i wysłał pismo z przeprosinami do członków. A co robi rada nadzorcza? Bierze dalej kaskę z naszych czynszy i lata na kawkę do zarządu? Wywalić taka radę na przysłowiowy zbity pysk.

 • Anonim (AtPxzG), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zarząd spółdzielni takie postępowanie uważa za normalne. Normalne jest, że sądy wydają nieprawne wyroki bo... nie są zgodne z poglądami zarządu. Kto choć raz rozmawiał z osobą zajmującą stanowisko prezesa spółdzielni dobrze wie, że co innego mówi, a co innego robi. Po za tym co za idiota chciał głosowaniem legalizować zebranie... przecież to tylko w Koreii możliwe. Zwykłym chamstwem jest uniemożliwienie członkom spółdzielni udziału w walnym tylko dlatego, że ich blok przeszedł pod innego zarządce. Każdy kto zna prawo wie co znaczy takie postępowanie zarządu SM. Za taki numer prywatny zarządca straciłby klienta.
  2014-05-28, 21:21

  Za to Rada Nadzorcza powinna odwołać cały zarząd spółdzielni. Ludzie zacznijcie działać macie okazję!

 • Anonim (AE7gzT), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  SM czyli "sclerosis multiplex" to jednostka chorobowa zwana stwardnieniem rozsianym - oto czym jest spółdzielnia według mnie.

 • Anonim (qnBSL), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wklejam interesujący artykuł na temat funkcjonowania Spółdzielni Mieszkaniowej, gdzieś w Polsce. Jest tam zdanie, bardzo ważne - kto chce zabrać głos na WZP Spółdzielni, winien zgłosić ten fakt 2 tygodnie przed zebraniem! Czy wiecie o tym członkowie spółdzielni w Bolesławcu?

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (hj5j4), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Spółdzielnia to prywatny folwark prezesów którzy nas członków mają w d, ie.

 • Anonim (AtPxMF), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale musi ich boleć.

 • Anonim (AtPxzG), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od lat mam taką nadzieję ;).