Policjanci po służbie zatrzymali złodzieja

Dyskusja dla wiadomości: Policjanci po służbie zatrzymali złodzieja.


 • Anonim (Apzn8T), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zakichanym obowizkiem policjanta jest zeby lapac zlodziei. Tym bardziej, ze znany byl im wizerunek sprawcy przestepstwa. Przywileje emerytalne nie sa im dane przypadkowo. Prosze wybaczyc za drobne bledy, ale pisze spoza granic III RP a dla niektorych IV.

 • To już lepiej Malkonisko nic nie pisz

 • Anonim (AtPG1z), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Malkonisko jako malarz też po pracy maluje przygodnie napotkane brudne ściany. To jego zakichany obowiązek na wolnym malować...

  Chyba, że specjalnie odwraca wzrok.

 • Anonim (AN0yIv), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Współczuję ci bo niestety głupoty się nie leczy. Musisz z tym już żyć.

 • Anonim (hjKjZ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Policjant po służbie mógł się odwrócić na pięcie i pójść dalej. Ewentualnie zadzwonić na 997 i wskazać tego złodzieja choć pewnie już za chwile nie byłoby po kogo jechać także postawa myślę, że wporzo.

 • Anonim (AreN3E), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak nie wiecie to nie wypowiadajcie się wiecie kiedy policjant jest na służbie a kiedy po? Oto odpowiedź :P LICJANT JEST 24H na dobe na słuzbie stąd sie wzieło powiedzenie "służba nie drużba" wkońcu sam ślubował.
  "Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej. ".

 • Anonim (ej7rhK), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ... a gdzie tu w ślubowaniu jest o godzinach służby? Ja słyszałem jak jeden z Policjantów tłumaczył, że Policjant to nie zawód tylko styl życia. Chyba cos w tym jest.

 • Anonim (ANUuwX), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Policjant jest od tego żeby łapać złodziei jak dupa od srania i tyle na ten temat. Kiedy ja po pracy zrobię coś co jest moim obowiązkiem w pracy to nikt o tym nie pisze na stronach internetowych.

 • Anonim (A7b0nu), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świat jest generalnie dobry, lepiej nie stwarzajmy go gorszym swoimi emocjami, myślami, słowami a na końcu czynami. Moje doświadczenie z policją w tej sprawie, od samego początku było pozytywne. Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować wszystkim, którzy pomogli mi odzyskać aparat i prosić Was aby nie popadać w negatywizm - tak na forum jak i w relacjach z ludźmi i światem.

  "Więcej światła (mehr licht)" powiedział Goethe umierając. Trzymajmy się tej rady ;) Wydaje się być jasna...

  Dzięki!

  M.