Wymuszenie pierwszeństwa przez policyjnego busa

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wczoraj około godz. 14 jadąc od strony ronda na Kościuszki, wjeżdżając pod tunel dwa bysy policyjne skręcające w prawo koło stacji Statoil prze de mną będąc na podporządkowanej wymusili pierwszeństwo. Pierwszy to jeszcze ok. Ale drugi który wystartował z kopyta to już przesadził, zmusił mnie do gwałtowniejszego hamowania. To pokazuje kto jest górą i ma zwykłych kierowców gdzieś. Kolejny nie smaczny popis.

 • Anonim (vrYy4), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To się zastanów czy dwa "bYsy" ci wymusiły czy pierwszy był ok? Powinieneś mieć nawyk: widzę radiowóz - noga na hamulec - i problemów nie będzie! W gacie robić nie musisz, choć i takie nawyki niektórzy mają...

 • Anonim (AtPxzG), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślę, że nie wszyscy mają w nawyku "robić w gacie" ;).

 • Anonim (AtPyZ6), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba było złapać mocno kiere i walić :) przynajmniej nie musiałbyś czekać 2 godziny na policję :).

 • Anonim (AkNvSk), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jo bym walił bez trzymania kiery nawet :) dla samego faktu, szkoda, ze nie trafilo na mnie i tak mam przod taki se, wiec pilnujta sie ludzie w lepszych wozach a koledzy z mendy szczegolnie za brawure w wozach i łamanie przepisów
  Nie bedzie litosci ;-) będzie dzwon jak ta lalka :-).

 • Dziwisz się? Ostatni głośny przykład z Polski; dwóch chłopaków jechało za policyjną Alfą Romeo, króra jechała nawet ok.160km/h poza terenem zabudowanym, oczywiśnie nie jako uprzywilejowany. Chłopaki wrzucili to w neta i co? Kierowca radiowozu dostał nizszy mandat, aniżeli kierujący i pasażer: autorzy filmiku :(
  Kierowca dostał mandat za prędkość, a pasażer za słowa wulgarne.
  Morał: gdyby olali pirata w radiowozie to by nie byli lżejsi o kilka stówek, bo karać to oni mogą, ale ich to nie bardzo :(

  Dla niektórych (niektórych, nie że wszystkich do jednego wora wrzucam) bycie kierowcą mozliwośc pokazania, że jest sie wyżej od innych, juz nie zwykły kierowca, ale jeszcze nie poseł z immunitetem ;)

  Inna kwestia dzwon służbówką ze swojej winy - tutaj prócz mandatu chyba jest odpowiedzialność za auto więc gdybyś walił w drugiego busa, to policjant pewnie miałby niemałe problemy, ale sorry taki mamy klimat ;).

 • Anonim (AtPyZ6), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Swoją drogą jakim trzeba być debilem, zeby jako policjant świadomie wymuszać pierwszeństwo. Wystarczyloby żebyś walnął, obrażenia powyżej 7 dni leczenia szpitalnego, wyrok dla jegomościa w mundurze i szukanie nowej pracy... no chyba, ze komuś faktycznie zwisa.

 • Anonim (AtPxzG), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda, że kamery nie miałeś w wozie bo byśmy se mogli pooglądać "wyczyny", a tak tylko jałowa dyskusja :(.

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie rozhuśtuj się z tym wywalaniem z pracy. Obrażenia powyżej 7 dni, można nawet zabić i pracować dalej... Chyba, że zrobisz to umyślnie. Tak więc wyluzuj.

 • Anonim (AtPGaN), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A mi wczoraj jakiś idiota wymusił pierwszeństwo na moście na widoku, a jak zatrąbiłam to zwolnił i jechał specjalnie 20km/h. Przykładny tatuś, cała rodzina w samochodzie a on pajaca z siebie robi. Na moście czasem faktycznie ciężko jest włączyć się do ruchu i zdaża mi się puszczać ludzi ale wczoraj, przy niedzieli, nie było dużego ruchu.

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Właśnie postanowiłem zakupić taki rejestrator.

 • Anonim (AN0IkD), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja dziennie zaliczam z 10 wymuszeń na mojej osobie, i przestałem się już tym przejmowac. Świata nie zmienię. Kiedyś takie zdarzenia mnie wkurzały, a dzisiaj to już olewam.