Coraz więcej kamieniczek odzyskuje dawny blask

Dyskusja dla wiadomości: Coraz więcej kamieniczek odzyskuje dawny blask.


 • Anonim (AtPyAt), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A biegać nie ma gdzie! Bo stadion wizytówka w centrum miasta a bieżnia w bagnie przez pół roku a drugie pół mączka sypie się do ust jak piasek na saharze...

 • Anonim (AtPyYH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak zwykle-wszystko wokół rynku!

 • Anonim (ANux9i), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może by ktoś z władz by pomyślał o ul Armii krajowej, Sniadeckich, Karpeckiej Sądowej i tych okolicach, jak wyremontują pałac dla starostwa Powiatowego to będzie wstyd jak c...

 • Anonim (AE4t9I), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Biegać mozna na szkole nr 4.

 • Anonim (AreN3E), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale za to Pijarzy dostali 944516 zł wg. Broszury "Budżet 2014" Urzędu Miasta.

 • Anonim (AN0910), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co, mają duży płaski dach?

 • Anonim (AE7TNT), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przestańcie narzekać! Robią- źle, nie robią-jeszcze gorzej! Rany. Skupili się na rynku, bo jakby nie patrzeć to centrum, ratusz i okolice to główna wizytówka miasta. Czepiacie się nie wiadomo czego. Ludzie, cieszmy się z tego co jest, bo równie dobrze mogłoby być jedno wielkie bagno! Ja tam się jaram :) Jestem dumna z tego jak Bolesławiec wygląda mimo, że okolica w której się wychowałam to do najpiękniejszych nie należy, ale i tak jestem dumna! (od kilku lat nie mieszkam już w Bc-u) Wielu moich znajomych, których oprowadzałam po centrum, nie mogli się napatrzeć na piękno.

  Cieszcie się tym co jest! ;).

 • Anonim (AE7hAK), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oprowadzałas po centrum? To chyba niedługo trwało, rynek obejść wkoło. A co, kredyt brali? Przecież tam nic nie ma tylko banki :/.

 • Anonim (AtPyYH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kajtuś-ty to musisz mieszkać w rynku gdzie akurat remontują że taki zadowolony jesteś. Nie wiesz czego się czepiam? To się dowiesz. Wokół rynku jest wszystko-kolorowe kamieniczki, nowa nawierzchnia, oświetlenie, bramy oraz fontanna(dla dekoracji bo potrzeby nie widzę). Ja mieszkam w okolicy ul. Gdańskiej/Warszawskiej i chociaż moja kamienica osiada, tynk odpada to nie ma pieniędzy na remonty. Od 30 lat klatka nie była pomalowana, okna na klatce w stanie rozkładu, Od 30 lat jedynie co zrobili to wymienili drzwi wejściowe i dali nową skrzynkę na listy. Nie oczekuję cudów w postaci ogrzewania na klatce chociaż jeśli w rynku mają fontannę to my chcemy plac zabaw dla dzieci bo w rynku na każdym podwórku jest jakiś placyk a na całą ul Gdańską, Warszawską i Garcarską żadnego placu nie znajdziemy-nawet ławki ani jednej nie ma! To normalne? Owszem, rynek to centrum miasta ale żeby do tego centrum dotrzeć trzeba przejechać obok tych zdewastowanych innych kamienic i tego powinno miasto się wstydzić.
  2014-02-20, 09:34Kajtuś-dopiero doczytałam że już nie mieszkasz w B-cu i myślę dlatego masz takie zdanie. Tam gdzie teraz mieszkasz na pewno dachówki na głowę ci nie lecą przy byle wiaterku bo miałbyś inne zdanie.