Z dedykacją dla Macieja Małkowskiego (Ziemia Boleslawiecka)

 • Z dedykacją dla Macieja Małkowskiego (Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka), który widzi we mnie "sam dżender".Macieju Małkowski NIE URATOWAŁEŚ Centrum Integracji Kulturalnej "Orzeł" OD ZŁEGO DŻENDERA! Poniżej dowód: uroczy instruktor CIK "Orzeł" Mariusz w różowej sukience podczas pracy z młodzieżą i dziećmi.

  Więcej w materiale: Bolec po Małkowskim powtarza bzdury z września 2013 roku.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AkNz9Y), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gender nas bije! Umarłem ze śmiechu!

 • Anonim (eQ5Q6z), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przeczytałam sympatyczną odpowiedz dla pani na profilu FB "Maciej […]". Proszę się tak nie napinać pani Grażynko :).

 • Anonim (eYt1ix), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja tez czytalem wpis radnego Malkowskiego i zgadzam sie ze jest tyle sympatyczny co infantylny. Jak corka Pana Radnego chodzi to przeciez nie ma nic zlego w ubieraniu przech chlopakow rozowych sukienek. Wszystko w czym bierze udzial rodzina Pana Radnego jest bardzo dobre. Nawej ja radny Malkowski jak byl wiceprezydentem i dla swojej corci zmniejszyl liczby dzieci w klasach a rok pozniej juz zwikeszyl to tez bylo dobre! Zle jest wszystko gdzie nie ma Pana Radnego lub jego corci lub zony.

 • Anonim (euQzcP), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mefisto, nie wiem czy wiesz, ale pan Maciek udowodnił kłamstwa Romana. Ty za to możesz za pomówienia niebawem przepraszać na łamach tego portalu, ale już nieanonimowo, tylko pod imieniem i nazwiskiem.

 • Anonim (Aom9iV), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Małkowski stołek dostał bo tak sie dogadała Ziemia Bolesławiecka. Zwykły układ polityczny. Dobrzy urzednicy (jak na przykład Mariusz Herba) mają prace niezależnie od władzy bo po prostu są dobrzy. A Małkowski to była zwykła mizerna polityka. Przepadł bez echa i nikt za nim nie tęskni w urzedzie.

 • Anonim (eYt1ix), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakie klamstwa? Pan prezydent pokazał dokumenty na sesji Czarno na bialym bylo ze pan radny Malkowski dla swojej corci zmniejszyl liczebnosc w klasach. Nie slyszalem zeby byla jakas rozprawa i zeby prezydent musial prostowac te dane. Jakby cos sklamal to pan Malkowski juz dawno by w sadzie siedzial majac prezydenta na widelcu! Nic takiego nie zrobil wiec prezydent mowil prawde, niewygodna dla Malkowskiego!
  ED - o umowie koalicyjnej wszyscy wiedza. Malkowski to byla tylko figura wstawiona zeby mial wplywy dla Ziemi. Jak Ziemia przegrala w kolejnych wyborach to pan Prezydent w koncu mogl powolac na stanowisko wiceprezydneta odpowiedniego fachowca od oswiaty, czyli pana Filipowicza.

 • Anonim (AE78OU), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie! Gdzie wy macie oczy? Pan Małkowski to naprawdę porządny, wiarygodny polityk. Chce jak najlepiej dla wszystkich mieszkańców Bolesławca. Popieram Go we wszystkich Jego działaniach w 100 %! Panie Małkowski- mam nadzieję, że będzie Pan startował w najbliższych wyborach na prezydenta. Ma Pan mój głos i całej mojej rodziny.
  Z poważaniem- Józef.

 • Anonim (eQSk88), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prosze prosze Małkowski popiera gender! Jeszcze kilka miesiecy temu protestowal a teraz chlopak w sukience mu nie przeszkadza i do tego jak sam pisze puszcza corke na takie zajecia! Bardzo szybko zmienia poglady nasz genderowy radny. Maciej Choragiewka Malkowski.

 • Czy był by Pan tak miły wymienić te działania i wskazać co to takiego robi najlepiej dla wszystkich.
  Mi się marzy taki samorządowiec którego też bym chciał popierać we wszystkich działaniach. Może to akurat ten jedyny?
  Bardzo proszę zatem o przykłady Panie Józefie.

 • Anonim (AN0sE0), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A wazelinkę to gdzie szanowny Pan kupuje?

 • Na swoim sponsorowanym fanpage'u Maciej Małkowski napisał, że przebieranki (chłopak w sukience) są fajne, dżenderowe uściski z mężczyzną mu nie przeszkadzają i w ogóle to pod swoim zdjęciem z balu przebierańców, na którym prezentuje się jako Murzyn, kreuje się na pierwszego dżenderowca w mieście.

  To ja się pytam: jego dżender lepszy od mojego? Niesprawiedliwe to, czy obłudne?

 • Anonim (AjWdt4), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dżender srender! Smoleńska ku. ;)
  Ludzie dajcie sobie wszyscy na wstrzymanie!
  Kochajcie się!

 • Anonim (AN0slK), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak tu się kochać gdy ci święto zapalczywi włażą z ryjami pod kołdry.

 • Anonim (AjWdje), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech Pani sama się przeczyta, posłucha :) Więcej luzu.

 • 1
 • 2