Jest nowy prezes ZEC i stary prezes Orki

Dyskusja dla wiadomości: Jest nowy prezes ZEC i stary prezes Orki.


 • Do rzeki drugi raz się nie wchodzi, ale do basenu wchodzi się tyle razy, ile się z niego wyszło. Bo ma się, Moi Państwo, atrakcyjny abonament z rabatem ;)

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AjWdje), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i pamiętaj panie nowy króliku z kapelusza: Nie fika się do ludzi z jedynie słusznego komitetu, do naszej wielkiej, samorządowej rodziny. Z tą dewizą masz pan szansę przetrwać jakiś czas.

 • Anonim (qvaJb), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No to nowy Prezio ten komitetowy, to jak wygra to będzie miał sprzątania po Piotrusiu, który sprowadził do naszego miasta na elity cały garnitur okoliczny odpadków politycznych, których nikt nie chce, że by Bolesławian spacyfikować i pokazać jacy są głupi, bo nie mają własnych elit, no oczywiście poza wspaniałomyślnym Preziem co lubi odpadkami się żywić. Myślę, że w przyszłych wyborach odpowiednio zagłosujecie zostając w domach.

 • Anonim (AE7LGB), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na tej Orce to tragedia woda brudna na maxa. Szatnie brudne, prysznice też.

 • Anonim (qvaJb), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz Prezio to czuje się jak Stalin co robił czystki, wymienia swoje rodzime elity na polityczne odpatki, których nikt nie chce i nie chciał:
  -Zieliński (Lubań), Gabrysiak (Gromadka), Lijewska (Chojnów), Małachowski (Bóg wie skąd), Kupczak (Leśna), Szeffs (Wleń), Koronkiewicz (Lubin). A kiedyś Prezio jak chciał złapać władze, mówił że czas na zmiany i będzie nowe, teraz pytam co nowe, bo metody rodem z Rosji sowieckiej. Witaj towarzyszu Lenin wiecznie żywy, czy w przyszłych wyborach będziemy głosować na sowietyzację Bolesławca i budowę eklektycznego Piotrogrodu.

 • Anonim (AE7g8q), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  :).

 • Anonim (AtPxz0), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prezydent Roman nie jest zly, ale powinien juz odejsc. Arogancja i narcyzm to skutek dlugiego sprawowania urzędu. Władza dla mlodych. Rada Miasta tez.

 • Anonim (AE7F0n), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za sam ten numer romusia powinno się wysadzić ze stołka. System w którym z niczego prezio nie musi się tłumaczyć, żadnych decyzji uzasadniać to standard w naszym kraju. Czy cokolwiek mogą zmienić wybory! Może. Ostatnio miałem wątpliwą przyjemność rozmawiać z tak zwanym kierownikiem cmentarza, też człowieka romusia. Totalna porażka. To ten gość który przez krótki czas był w telewizji lokalnej. Romuś obstawia sie niestety tylko du... włazami. Smutek.

 • Anonim (AE7hPv), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prezydent o dwóch imionach/ex nauczyciel/ popiera wybór "kolesia" na stanowisko prezesa ZEC - po akademii rolniczej. - brawo panie prezydencie, sami fachowcy na stanowiskach! Zaoracie Bolesławiec szybciutko - będzie PGR BOLESŁAWIEC.

 • Anonim (ev4atF), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ~PROF: Taak, bo najważniejsze jest to, jaką ten (bardzo doświadczony w różnych branżach) człowiek skończył uczelnię... Ludzie, puknijcie się w głowę! To profesjonalista w każdym calu, nie ma co do tego wątpliwości. Życzę powodzenia na nowym stanowisku.

 • Anonim (AE7Fje), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja również życze powodzenia.