Bolesławiecki szpital to jakiś absurd

 • Anonim (AjWdje), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli już trafisz do bolesławieckiego szpitala, to często już stamtąd nie wychodzisz! Coraz bardziej jestem przekonana, że pracujący w nim lekarze 'odbębniają' swoją robotę, wynika to przede wszystkim z braku wiedzy! Już nie wspomnę o jakimkolwiek zaangażowaniu w ratowanie życie pacjenta! Słyszałam już wiele na temat izby przyjęć, m.in. że pewna pani doktor na wieść o paraliżującym bólu brzucha, zaczęła badanie od stóp... po czym oczywiście odesłała delikwenta do domu, co skutkowało natychmiastowym przewiezieniem go do Zgorzelca (kilka godzin później skończyłoby się to jego śmiercią), ale jak usłyszałam że 14 letnie dziecko skarżyło się na silny ból brzucha, nie zrobiono nic oprócz podłączenia kroplówki! Stwierdzili, że dziecko zostaje na obserwacji co w ogóle nie równało się ze zrobieniem jakiegokolwiek rezonansu! Czy tam pracują ludzie z rentgenem w rękach? Dziecko zmarło [... ] Są to tylko dwie sytuacje, które przytoczyłam, bo dotyczą brzucha, ale znam o wiele więcej absurdów związanych z tym szpitalem. Niech lekarze w końcu wezmą odpowiedzialność za swoje czyny, a raczej za brak wiedzy! Przykro jest słyszeć słowa 'Jeżeli coś mi się stanie, wieź mnie do Zgorzelca lub Legnicy, byle nie tu w moim rodzinnym mieście-Bolesławcu'.

 • Anonim (e5QnUA), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziadostwo, tylko takie podsumowanie mi się nasuwa jak pomyślę o tym szpitalu.

 • Anonim (ANG8PG), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na sorze wielce dumne siedzą panie, tak jakby łachę robiły pacjentom. Każą iść chorym na piętro do lekarza dyżurującego, obcokrajowca, ni w ząb człowiek nie rozumie i stawia on diagnozę bez jakichkolwiek badań. Tylko można śnić o takim szpitalu jaki jest w Leśnej Górze, to też nie realia, tylko film. Ciekawe, czy są szpitale takie z prawdziwego zdarzenia.

 • Anonim (AKcLj7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moze jeden z drugim lekarzem wzieli by sobie swoja prace do serca i z godnoscia traktowali pacjeta, gdyby w koncu ktoregos pociagnac do odpowiedzialnosci karnej!

 • Anonim (AE7g8q), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic dodć nic ująć...