Wystawy słuchaczek warsztatów malarskich UTW

Dyskusja dla wiadomości: Wystawy słuchaczek warsztatów malarskich UTW.


 • Anonim (AN0oxO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prace mizerne, choć zadęcie nad wyraz wielkie, godne reklamy pani Olczyk i towarzystwa samorządowego.

 • Gratuluję Paniom pasji i talentu. Wystawa bardzo dobra i zrobiona z sercem, a to jest ważne, by tworzyć, cieszyć się tym i żyć z pasją. Pozdrawiam serdecznie instruktorkę, artystki i Panią Wiesławę Olczyk.

 • Anonim (AN0CKO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takie bełkotliwe bzdury wypisują jak zwykle, z zazdrości, zakomplesieni nieudacznicy którzy sami niczego nie potrafią.
  Wystawa bardzo interesująca i warta obejrzenia. Gratulacje dla autorów i organizatorów.

 • Anonim (AE7CwD), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bzdura, ja tam potrafię i malować i dekoracje różne i wiele innych rzeczy w tym kierunku, ale też powiem, że mizerne te prace, oprócz jednego portretu, a cóż to? Nie wolno mieć zdania własnego? Czy tylko trzeba chwalić? Każdy ma prawo do własnej opinii, nie musi być ta opinia nasycona zachwytami.

 • Byłem. Widziałem. Taki indor 83xx90 jest mniej wart od jednego obrazu. dziewczyny robią to bo mają fajne zajęcie i lubią to. Ty indorze nie zdążysz namalować żadnego obrazu. Nawet tego, który rano widzisz w lustrze, jeżeli masz lustro w domu. Ale jeżeli wychowałeś się na komiksach to nie ma się co tobą przejmować. GRATULACJE DLA MALAREK. I nie myl indorze tych osób z malarzem pokojowym.
  2014-06-23, 21:18Nie zamierzałem obrażać malarzy pokojowych. Przepraszam. Indor nie jest wart porównywania go z malarzami bez względu na to co malują. HAU.

 • Anonim (1nMxS), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ważnym wydarzeniem Dnia Seniora była wystawa prac członków / członkiń Domu Pobytu Dziennego ( przy ul. Staroszkolnej). Prace były piękne! Makatki, obrazy wyszywane bardzo rózną techniką, cudownie dziergane sukienki, różnego rodzaju cacuszka. Super! Jakoś nikt tego nie zaznacza na tym forum. Nie maja przebicia medialnego... szkoda.

 • Anonim (euIiPZ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie emulsją i wałkiem. :).

 • Anonim (AE7CwD), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mylisz się, maluję olejnymi farbami na płótnie, pastelami suchymi i ojejowymi, akwarelą, temperą, akrylem i ochrą, znam również technikę malowania farbami, które można wypalać pod szkliwem np płytki łazienkowe, kafle itp. Zdanie, powtarzam może wyrazić każdy i może ono być pozytywne lub zgoła przeciwne, to jest rzecz gustu i upodobań, nie musi wszystko wszystkim się podobać, uszanuj cudze zdanie i cudzy pogląd, nie napadaj i nie szkaluj tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie niż ty.