Policjanci uczcili swoje święto

Dyskusja dla wiadomości: Policjanci uczcili swoje święto.


 • Anonim (AtPxVH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Andrzej Paszko jest cywilem, więc pracuje a nie służy. Jakim cudem medal za wieloletnią służbę? Czy każdy cywil który pracuje przy policji dostaje medale za służbę :-)?

 • Otrzyma medal za długoletnią służbę w korpusie służby cywilnej, wszystko się zgadza.

 • Anonim (AE7FIx), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda tylko, że nie ścigają przestępców, a ofiary przestępstw kierują do sądu. Byłam świadkiem jak 2 policjantów bolesławieckich składało fałszywe zeznania, kłamali jak z nut. Ale sędziemu o to chodziło, bo miał w tym swój int... . Najgorsza, to kobieta policjant, zawistna, zazdrosna. Mam nauczkę, nigdy do policjanta bolesławieckiego w żadnej sprawie nie zwracać się. Jak ktoś leży obok mojego domu, bo osłabł - nie wychodzić, nie pomagać i broń Panie Boże przenigdy nie dzwonić po policję. Za to, że wzywa się ich o pomoc, trafia się na wokandę i sprawa kosztuje ok. 10 tys. zł. Jestem Polką (szkoda, że nie Niemką, Belgijką, Holenderką czy chociażby Irlandką), bo gdyby to zdarzyło się w ktorymś z tych cywilizowanych krajów nigdy nie byłabym osobą skazaną, ale ratującą życie. Policjant bolesławiecki dla mnie - to zagrożenie, a nie bezpieczeństwo!

 • Anonim (ANIlHO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się przedmówcą taka jest niestety prawda też jestem tego przykładem jak koledzy z posterunku zrobią wszystko aby chronić się na wzajem, mataczenie i zastraszanie nie wspomnę o łamaniu prawa od najniższego stopnia do samej góry. Byłem uczestnikiem kolizji spowodowanej przez pianego policjanta z Bolesławca oczywiście pił na służbie i co... odpowiedź jest prosta NIC!
  Karne ku... sy bym im wytatuował na czole a nie nagrody rozdawał.

 • Anonim (AN0yiH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ty przypadkiem też nie byłeś "piany"?

 • Anonim (AtPxV9), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przypadkiem byłem "cześwy" ;(.