• Anonim (ANGpI5), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam czy ktoś coś może wie o ratownikach na basenie na ulicy spacerowej. Gdzie są? Na płytkim basenie jak zawsze były 4 osoby pilnujące dzisiaj już 2 na dużym basenie 3 na skoczni 3 jestem matką z 3 dzieci i chciała bym żeby nasze malutkie pociechy były bardziej pilnowane... nie rozumiem co się dzieje w tym roku na basenie Z poważaniem Beata.

 • Anonim (qqjQ8), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W mosirze jest straszny burdel, 5 ratownikow zwolnilo sie na wlasne zyczenie! Teraz mosir szuka na sile ratownikow (bez doswiadczenia, bez wymaganych uprawnien). Nikt normalny nie chce juz tam pracowac! Zeby tylko do tragedii nie doszlo!
  Pozdrawiam,
  Michał.

 • Anonim (e42r4H), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiecznie te same osoby pracować nie będą :) to tylko praca sezonowa, a ludzie starają się pracować w swoim zawodzie, no niestety czasem przychodzi taki moment że odchodzą ludzie doświadczeni, a na ich miejsce zjawiają się świeżaki, ale oni też w końcu nabiorą doświadczenia... 2-3 lata temu to była ekipa na basenach... :).

 • Anonim (qqk96), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko przy tych świeżakach może stać się tragedia... doświadczenia i brak umiejętności jakichkolwiek... Nie wiem kto teraz wydaje uprawnienia woprowskie... ŻENADA!

 • Anonim (e42r4H), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tu się z Tobą marku oczywiście zgodzę, świeże osoby powinny być wdrażane stopniowo i pracować z ludźmi doświadczonymi, przy nich uczyć się fachu. Niestety stało się tak jak się stało oby nie doszło do tragedii... a jeśli chodzi o uprawnienia ratownicze to to już jest bardzo zawiła sprawa, wopr nie ma już monopolu na wydawanie uprawnien w ratownictwie wodnym i zdarza się ze w takim Wrocławiu wystarczy zaplacic za kurs w prywatnej firmie i ma się już uprawnienia, smutne, ale taka weszła ustawa.

 • Anonim (AtPxVW), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odezwali się specjaliści. A może te "świeżaki" to osoby, które już od dawna pracują jako ratownicy i mają jednak doświadczenie?

 • Anonim (e42r4H), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niee :)

  Żebys wiedział że specjaliści :).

 • Anonim (AE78Kv), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze, że ratownicy zwolnili się sami, widocznie nie zależało im na pracy. A młodzi, a właściwie nowi - młodzi ratownicy mogą być lepsi, bo chcą pracować i swą prace traktują poważnie. Trzeba dać im szansę i nie krytykować.
  Brawo młodzi RATOWNICY, zasilajcie szeregi WOPR-u.

 • Anonim (AtPxVW), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Haha, dobre...
  2014-07-22, 22:37Ciekaw jestem skąd o tych ratownikach posiadasz tyle informacji? Czyżbyś aż tak dobrze ich znał?
  Szczerze śmiem wątpić... bo gdyby tak było to wiedział byś, że Ci co zostali to w większości ratownicy, którzy także pracują na tym obiekcie już przez wiele lat, a Ci co doszli mają doświadczenie z innych basenów...

 • Anonim (VBjJf), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  HAHAHAH, czy wam ludzie całkiem na łeb siadło... przychodzi kretyn po jednym roku ratownictwa medycznego i ludziom z otarciem naskórka wenflony chce zakładać PORAŻKA :) Mosir powinien sprawować nadzór nad tymi ludźmi, samowolka i swawola... tylko żeby do tragedii nie doszło.

 • Anonim (AE78QJ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gacek g zamienić na J i mamy Jacek hehehe Jeden taki tam pracuje kumpel zwolnionych.
  2014-07-23, 08:21HAHAHAH, czy wam ludzie całkiem na łeb siadło... przychodzi kretyn po jednym roku ratownictwa medycznego i ludziom z otarciem naskórka wenflony chce zakładać PORAŻKA :) Mosir powinien sprawować nadzór nad tymi ludźmi, samowolka i swawola... tylko żeby do tragedii nie doszło.

  Po pierwsze w apteczkach poza apteczkami medycznymi, które posiada ratownictwo medyczne niema prawa być wenflonu. Po drógie niema na basenach ratownika medycznego po 1 roku a jeśli byłby to by wiedział co roić lepiej od ciebie.
  Ładna historyja / bajka -jak zawsze historia zmyślona.

 • Anonim (AE78QJ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zastanawiam się kto tu tak na bieżąco pisze i kto ma takie informacje na różne tematy które zna jedynie grono pracowników. Jedynym wyjściem -jest to osoba nadal pracująca na basenach lub tą osoby.
  A z tym wenflonem to jakaś parodia. Naprawdę myślisz że ktoś w to uwierzy? Więc przestań […] i weź się do roboty.

 • Anonim (AE78QJ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gacek Jacek informator 24h jak tak dalej pójdzie to do tvn24 ciebie przyjmie bo widzę że masz informacje na bieżąco i lubisz zmyślać.

 • Anonim (An27SN), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wstydzę się swojego zdania i gdybym miał je tutaj wyrazić, podpisałbym się. Nie życzę sobie żadnych insynuacji względem mojej osoby. Wszedłem tutaj tylko dlatego, że dostałem linka. Nie zamierzam śledzić dalej wypisywanych tu głupot...

 • Anonim (AtPxc0), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wie ktoś może jak mogę zapobiec katabolizmowi po treningu siłowym bez przyjmowania bcaa czy też spożywania węglowowanów lub cukrów prostych? POMOC.

 • 1
 • 2