Dawny zodiak

 • Anonim (ArENch), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co sadzicie o dawnym zodiaku przy naszym stawku. Czy w tym budynku pieknym niemogł by byc jakiejs restauracji. Albo czegos zwiazanego z kultura? Ładnie by sie prezentowało z zielenia wokól stawku albo lodziarnia stoliki krzesla parasole widze to juz prze oczami. A tak zrobione sa tam sklepy i niewiadomo co jeszcze i ponury budynek toi jak by był odremontowany naprawde bajka.

 • Anonim (hj5VB), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja bym zrobił Muzeum Romana na cześć Pana Romana (oczywiście nie po nazwisku bo wtedy powiedziałbym że Pana Piotra) ;).

 • Anonim (AN0k2T), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hm, tylko że mój gość wakacyjny powiedział, że sklep papierniczy w tym budynku to najlepsza perełka w mieście i że takiego wyboru nie ma w dużych miastach. SERIO! To by była strata! Knajpa nad stawem już była i jakoś się nie przyjęła.

 • Anonim (ArENLF), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zawsze sklep paierniczy mozna przeniesc gdzie indziej jest tyle budynków wokól. A ten budynek ma styl i uroki i nie na to by były tam sklepy bo mozna go wykorzystac w inny sposób.

 • Anonim (ANGF2C), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Była tam kiedyś mordownia, nazywano ją "Meksyk". Zbierały się tam same szumowiny z Bolesławca i okolic. Bojki były na porządku dziennym a raczej nocnym. Udział w zabawie to było ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Lepiej było omijac to miejsce szerokim łukiem.

 • Anonim (qs5nK), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie, którzy bawili się wewnątrz nawet o tym nie wiedzieli. Szumowina wychodziła na zewnątrz i tylko oni o tym wiedzą, jak było z tymi bójkami. W tej restauracji odbywały się zabawy zakładowe, w tym choinkowe dla dzieci, wesela, andrzejki, zabawy sylwestrowe, wieczorki przy świecach i uroczystości jubileuszowe. W Bolesławcu było dużo ludzi pracujących, to stać ich było na zabawę.

 • Anonim (AtPxHo), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wykup to jak cie stac i otwieraj resteuracje.

 • Anonim (ArENLF), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie cwaniakuj :) ).

 • Anonim (AtPxqH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (V8lxb), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  / Zodiak to był z jednym punktem a to dawny Meksyk ;) raczej budynek jest zabytkowy patrząc na całokształt.

 • Anonim (AE7phW), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaki tam Meksyk, to dalej było, tam był fajny lokal z odżwiernym, świetny zespół przygrywał na dancingach, nawet tam miałam przyjęcie z okazji ślubu, pełna kultura, dopiero potem wraz z pojawieniem się występów[pożal się Boże], nagich ale niezgrabnych i nieatrakcyjnych pań, zaprzestałam bywać tamże i moi znajomi i przyjaciele, tudzież rodzina także. Myślę, że jakiś lokal na wysokim poziomie by się przydał jak najbardziej.

 • Anonim (ArENLF), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Https://www.google.pl/search?q=boles%C5%82awiecki+dawny+zodiak&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=r8HPU8C4I4mFO6iEgYAN&ved=0CAYQAUoAQ&biw=1366&bih=608#facrc=&imgrc=gbQYsRA-Pha2LM%253A%3BIIcDlb9HJJW5wM%3Bhttp%253A%252F%252Fboleslawiec.fotopolska.eu%252Ffoto%252F503%252F503317.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fboleslawiec.fotopolska.eu%252F503317%252Cfoto.html%3B1111%3B705.
  2014-07-23, 16:10http://boleslawiec.fotopolska.eu/438750,foto.html.

 • Anonim (ANGF2C), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co wy piszecie? Sam o mały figiel nie dostałem tam po ryju, gdyby nie kumple nie wiadomo co by było. A może ktoś czytał artykuł " Jatka w Zodiaku"? Ta ostatnia fotka to owszem kultura, ale to było za niemca. Niech lepiej sprzedają tam artykuły biurowe.

 • Anonim (ANUG9o), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co ten temat? Jakiś lokalny firerek chciałby tu widzieć lokal "na poziomie"... Bije pianę podjudzając innych. A ja tymczasem jestem zadowolony ze sklepu papierniczego. To naprawdę potrzebny sklep dla bolesławczan. A kawiarniani wizjonerzy niech golną sobie kilka kolejek i pobazgrają większy wpis w pamiętniku.

 • ODEON - tak to się kiedyś nazywało. CENTRALNA czyli popularny MEKSYK troszkę później. Ale to było za"wstrętnej komuny". Dziś nie ma lokali z dancigiem w B-cu, bo i ludzi nie stać. Małolaty, nie piszcie głupot bo w czasach, gdy ten lokal i PRNJAVOR, NOT funkcjonowały to ciężko było o wolne miejsce.. Dziś ich nie ma, a koty biją się i rozrabiają pod mniejszymi lokalikami. To nie lokale są winne tylko kretyni. KOMUNO WRÓĆ W BOLESŁAWCU Z DANCINGAMI.

 • 1
 • 2