Tango Argentino w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Tango Argentino w Bolesławcu.


 • Anonim (AHCQVg), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chciała bym też chodzić na takie zajęcia, nic nie wiadomo było że coś takiego
  Powstało w bolesławcu. Jak się dowiedzieć kiedy są zajęcia i czy można się jeszcze zapisać? Z partnerem czy bez?

 • Anonim (hj5Vg), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytaj ze zrozumieniem. Organizacja-BOK MCC!

 • Anonim (AkNa0c), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapraszamy do BOK MCC w poniedziałki o 20. 15 i na stronę Tango Bolesławiec. RÓWNIEŻ na FACEBOOKU podajemy wszystkie informacje dotyczące naszych spotkań, zajęć, warsztatów i milog. Zapraszamy!

 • Anonim (e5uAa6), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapraszamy do grupy Cafe Tango. Warsztaty odbywają się w BOK MCC w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 20. 15. Do 22. 15. Zapraszamy.

 • Anonim (AN0hth), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgłosiłbym się ale ponoć "do tanga trzeba dwojga".

 • Anonim (AkNa0c), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla wszystkich NIEZORIENTOWANYCH - w Bolesławcu działają dwa oddzielne stowarzyszenia: Tango Bolesławiec i Cafe Tango. Obie grupy korzystają z sal BOK-MCC.

  Nasze stowarzyszenie: TANGO BOLESŁAWIEC - przygotowało i zrealizowało projekt unijny, o którym w artykule powyżej mowa. Organizujemy wiele spotkań tangowo-towarzyskich, np. comiesięczne otwarte milongi - czyli tance w różnych rytmach tanga ( po przedpołudniowych i popołudniowych warsztatach tanecznych) w holu ( "na rozecie" ) MCC - przy restauracji, na które serdecznie ZAPRASZAMY!
  Regularnie spotykamy się w poniedziałki i (lub) piątki o 20. 15. Nowo zaczynającym przygodę z tangiem polecamy poniedziałki- mamy więcej czasu zarezerwowanego dla początkujących pląsanie.

  Niedawno też w rytmie tanga ( i nie tylko) hucznie witaliśmy NOWY ROK wraz z grupami tangowymi z Wrocławia, Goerlitz, Zielonej Góry, Jeleniej Góry, Chojnowa.
  Zdjęcia i szczegóły na FB i naszej stronie www.

  Jeśli chodzi o partnera (-kę) jest niezbędny! Ale... czasami zgłaszają się single, które czekają na drugiego singla i w dość krótkim czasie już mają, z kim się uczyć. A potem... to już tylko wybierać, wybierać i wybierać i obtańcowywać partnerów na milongach!
  Zapraszamy!
  TANGO BOLESŁAWIEC.