22-latka wpadła z metamfetaminą, 19-latek z marihuaną

Dyskusja dla wiadomości: 22-latka wpadła z metamfetaminą, 19-latek z marihuaną.


 • Anonim (ANUxp0), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I bardzo dobrze :) brawo!

 • Anonim (AE78pY), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Parafrazując pewne powiedzenie, meta leży na ulicy, wystarczy się po nią schylić ;).

 • Anonim (qvaBH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za metę do więzienia bezwzględnie. Za trawkę uniewinnić.

 • Anonim (ANG89G), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trawka lepsza od wódki nie powoduje agresji a za metę do pierdla lalunie niech z waśniewską posiedzi.

 • Anonim, 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokładnie to samo miałem napisać...

 • Tak naprawdę w Polsce nie ma konsekwencji w karaniu, dlatego tak się dziej jak się dzieje, Ktoś kto popełnił jakies wykroczenie, dostanie byle jaki mandat, którego pewnie nie zapłaci bo nie ma z czego, i temat ma w nosie.
  Inaczej byłoby jakby dostał potężna karę, do tego karę finansową, a najlepiej prace porządkowe z kamizelką pod nadzorem.
  Albo do kamieniołomów, kromka chleba i troche wody, wtedy na pewno nauczyliby się co to jest prawdziwa kara!!!
  KARAĆ KARAĆ KARAĆ!!!!

 • Anonim (ANx1BG), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale ty mądry jesteś...

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżdżą, ćpają, piją... dzisiaj w nocy koło 3 też był pościg policyjny za jakimś autem po Bolesławcu. Widziałem jak go dopadli koło Komuny Paryskiej i rzucili na glebę.

 • Anonim (ANIZlT), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie powazny kraj dziwnych ludzi a straże które maja zachowac porzadek to juz paranija wielkie sukcesy jake sie pytam? Policja to ludzie ktorzy czasem robia a wlasciwie nie wiele robia i laury premie jak przed koncem miesiaca akcja by nabic kase szkoda słów.

 • Anonim (ej7KNX), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Narkotyki zawsze były i będą. Nikt na siłe nikomu nie wciska. Ważna jest skala problemu. Ilość dilerów nie odpowiada ilości narkomanów. To co jest sprzedawane na ulicy to toksyczne półprodukty które wyniszczają organizm i wiele z nich nie kwalifikuje sie jako substancja zakazana prawem. Narkotyki to trudny temat dla policji w każdym kraju na świecie i wszędzie za sukces uważa sie kontrole skali problemu. Narkobiznes to dochodowa działalność którą tworzą zamożni dobrze zorganizowani członkowie wiec do walki z nią potrzebne są też duże środki finansowe i tu jest problem bo ludzie mądrzy, wykształceni, pracujący w polskiej Policji są. Nigdy nie uda sie zatrzymać wszystkich dilerów to jest niemożliwe. Wszystko zależy od wychowania, przekazu, analizie problemu to tworzy pewną świadomość społeczną. Wszyscy czekają na efekty w postaci zatrzymania bandytów handlarzy najlepiej całych grup przestępczych, gdzie większym sukcesem jest wychowanie pokolenia świadomego niebezpieczeństwa, znającego sens słów "zażywasz przegrywasz". Szwecji zajęło to 25 lat a efekty widoczne były po 40 latach. Pamiętajmy w jakim kraju żyjemy? W kraju w którym buduje sie autostrady według planów, ba na fundamentach z przed stu lat!