Oszukałem prokuraturę i sąd karny co mi grozi

 • Anonim (qf7HN), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poświadczyłem, że spłaciłem wierzyciela co jest nieprawda co mi grozi za poświadczenie nieprawdy w prokuraturze i sądzie karnym pomóżcie.

 • A komu poświadczyłeś.

 • Anonim (AtPyCT), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak masz kuratora on i tak sprawdzi tylko kwestia czasu, zapewnie miałeś termin zpłaty tak? Ja ci radze powiedzieć prawdę jednak i poprosić o inny termin zpłaty, np. ;p wiec ze nie masz teraz kasy a ze masz na uczymańiu dziecko żonę o ile masz oczywiście, a ze skłamałeś ze strachu. Jak sam powiesz prawdę i to szybko to na pewno na ugodę pójdą.

 • Anonim (AE7rRS), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Można chyba oświadczyć, że się kogoś spłaciło a nie poświadczyć, poświadczyć można komuś, ze ktoś spłacił, coś tu zalewasz kolejkę.

 • Anonim (evggoQ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Taki problem to nie problem.

 • Anonim (A5rPzk), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No to pewnie dostaniesz KARE ŚMIERCI. A ja muszę sam zgłosić się na policje że przeszedłem przez drogę w niedozwolonym miejscu i niech mi wypiszą mandat. Zachowałem się aspołecznie, anormalnie, jak ostatni bandzior no jednym słowem byłem bardzo ale to bardzo niegrzeczny. Idę się powiesić.

 • Anonim (AE7q1U), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest ściema, i ktoś to pisze bo chce sie czegoś dowiedzieć i komuś na złość zrobić, ogólnie bez sensu.

 • Anonim (A7ZJw5), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  art. 238. Kto zawiadamia o przestępstwie, lub o przestępstwie skarbowym organ powołany do ścigania wiedząc, że przestępstwa nie popełniono,
  Podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  art. 234. Kto, przed organem powołanym do ścigania lub orzekania w sprawach o przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie, wykroczenie skarbowe lub przewinienie dyscyplinarne, fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie tych czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego,
  Podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  Jeżeli nie spłacony została cały dług z odsetkami to masz wielki problem.