Jaki gabinet kosmetyczny polecacie do przekucia ucha

 • Anonim (AKcLjM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak jak w temacie, chciałabym sobie przekuć ucho w jego górnej części ale nie umiem zdecydować się gdzie. Jeśli wiecie prosiłabym też o mniej więcej ceny. Z góry od razu dziękuje.

 • Anonim (AE7ePO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli chcesz "przekuć" to do kowala, innej rady odnośnie "przekucia" nie dostaniesz, chyba, że jednak zdecydujesz się na PRZEKŁUCIE tego ucha, wówczas może ktoś będzie mógł ci pomóc.

  Igłą i wszelkimi ostrymi przedmiotami się kłuje a nie "kuje".
  Kuje się młotem, ręczę, że po takim zabiegu "kucia" nic by z ucha nie zostało. :D.

 • Anonim (AN0WD0), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  http://allegro.pl/charytatywna-piercing-dowolne-miejsce-3-i3931999916.html.
  2014-02-10, 01:11Zapraszam do licytacji na szczytny cel.

 • Anonim (AsdU1q), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdyby to był taki miniaturowy młoteczek?

 • Anonim (AKcLjM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No brawo! Tego mogłam się spodziewać. Pisząc na telefonie zrobiłam małą literówkę, a tu jakby hołota się zleciała. Widać społeczeństwo spada na psy. A młoteczkiem to możecie się stuknąć w czoło, może trochę kultury Wam się tam wbije! Pozdrawiam i Życzę miłego dnia.

 • Anonim (AE7ePO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie udawaj tępoto, dopiero teraz jak cie ktoś poprawił i ośmieszył [i słusznie] to zmądrzałaś? Literówka, dobre sobie :D A "uho" to też literówka? Kup sobie słownik i "kuj" w mózgownicę do skutku. Nie zarzucaj nikomu braku kultury, bo nieumiejętność pisania w ojczystym języku to dopiero brak kultury! Zarówno tutaj jak i na innym portalu "byki", ze aż wstyd i wszędzie "literówka. Koń by się uśmiał :D.
  2014-02-10, 17:10Cię.

 • Anonim (AE7Hbi), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie polecam kosmetyczki. One przebijają pistoletem. Metoda na pistolet powinna byc dawno zabroniona. Rozrywa tkanke i duzo dluzej sie goi. Najgorsze ze multum mamusiek tak przebija uszy dzieciaczkom. Byle jaka kosmetyczka i pistolet z ciasnym kolczykiem. Powie Ci to kazdy piercer. Wpisz na youtube red lipstick monster- dziewczyna zna sie na rzeczy i nakrecila kilka filmow o higienie przekłuc i higienie po zabiegu. Naprawde warto obejrzec. Dzieki niej zrobilam to jak nalezy. Sterylnie. Bezpiecznie i bez powiklan.

 • Anonim (AKcLjM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tępoto? Nie znasz mnie więc nie masz prawa oceniać. Cwaniak w necie dupa w świecie jak to się mówi. Rozumiem, że mnie poprawiłeś oczywiście masz do tego prawo i bardzo Ci za to dziękuje. Ale pod względem jednego błędu, nie życzę sobie, żebyś mnie obrażał. Jestem tylko człowiekiem i mam prawo się mylić. A jeżeli Tobie to przeszkadza to po prostu nie wchodź na takie forum i nie będziesz miał problemu, ponieważ wyżywanie się na kimś i wyzywanie go od najgorszym również nie jest specjalnie kulturalne. I widzisz sam sam się pomyliłeś masz ochotę, żebym to teraz ja Cię wyzwała? Chyba nie koniecznie.

 • Anonim (AKcLjM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dziękuje za odpowiedź. Na pewno ją obejrzę i przemyślę swoją decyzję. Pozdrawiam.

 • Anonim (AE7xyB), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nikt cię nie wyzywał, tylko żartobliwie potraktował twoje [rażące] błędy, to ty pierwsza zwyzywałaś od hołoty i schodzenia na psy, czy spodziewałaś się w zamian komplementu? Moja pomyłka jest wzrokowa, brak ogonka i przede wszystkim została natychmiast poprawiona po przeczytaniu tekstu, radzę zwracać uwagę i czytać to co się pisze, a nie sadzić "byki" i jeszcze wyzywać od hołoty jak ktoś żartem zwróci uwagę, no i nikt cię nie wyzywa "od najgorszym", to raczej ty potraktowałaś wszystkich jak najgorzej porównując społeczeństwo do psów, zastanów się nad tym co napisałaś, a tępy człowiek to taki, który nie posiada ostrości czyli bystrości umysłu i to nie jest wyzwisko a tym bardziej "od najgorszym"-natomiast "hołota" to jest wyzwisko, zacznij od siebie, a nie zalecaj ludziom więcej kultury bo sama jesteś w potrzebie.
  2014-02-12, 20:22Kto cie wyzywa "od najgorszym"? To ty zwyzywałaś całe społeczeństwo porównując do psów i wyzwałaś ludzi tu piszących od "hołoty". To są wyzwiska a tępy człowiek to ten, który nie posiada bystrości umysłu i to nie jest wyzwisko, takie określenie spotykamy w literaturze i nie jest ono bynajmniej negatywne w sensie wyzwiska. Mój błąd został natychmiast poprawiony, choć nie był błędem tylko nieuwagą, wzrokową, niewstawieniem znaku, większość ludzi tak pisze i brak ogonków tu i ówdzie nie zmienia sensu zdania, natomiast błędy literowe zmieniają sens i jest nieporównywalna różnica między "kuciem" a kłuciem"-nie tylko ty mówisz i piszesz zamiast "przekłuć" -"przekuć", istnieją jeszcze tacy jak ty co myślą, że tak się mówi i tak piszą, dlatego tacy ludzie staja się przedmiotem żartów [i słusznie], radzę czytać, to co się napisało i poprawiać ewentualne błędy, jednak mam głębokie przekonanie, ze tego "przekucia" nie poprawiłabyś po nawet stokrotnym przeczytaniu swojego tekstu. I nie zalecaj ludziom nabycia kultury bo ty jesteś w gwałtowniejszej potrzebie, nadal wyzywasz i używasz brzydkich słów, jednocześnie zalecając innym więcej kultury. Żenada.

 • Anonim (AE7Hbi), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hm, że tylko się wtrącę... No i co z teko? A nawet jeśli napisałaby PSZEKUĆ... To co z tego? Oceniasz ludzi na podstawie tego jak się wysławiają :) A gdybyś pojechał na wieś i rozmawiał np. ze starszymi ludźmi, którzy robią błąd za błędem- bo nie to w ich młodości było ważne... to kim byś był?

  Oceniasz ludzi po tym, jakie robią błędy :) To dopiero tępota :).

 • Anonim (AE7xyB), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odczep się kobieto, i zajmij swoimi sprawami, starsi ludzie to starsi i nie każdy z nich miał możliwość się uczyć, ale żeby młodzi tak kaleczyli ojczysty język to jest obraza i tępota. Gdyby błędy były dozwolone i nie należało na nie zwracać uwagi, każdy dureń by dyplom miał. Poza tym mam lat 67 i mieszkam od urodzenia w zapadłej wsi, tak, ze proszę nie wycierać sobie "gęby" starszymi ludźmi ze wsi bo to ty robisz " błąd za błędem", nie oni.

 • Anonim (AtPydM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak, że proszę bla bla bla... nie ma czegoś takiego w słowniku panie 67 letni niby-Miodku :) także... a nie nie "tak, ze". P. S. Ja robię błędy :) Odpowiedziała bereciara na pytanie dotyczące tematu. Pan, drogi Dziadku Mrozie- to Pan nie umie czytać- to nie temat ortograficzny... chyba, że... no cóż... przekUŁ Pan sobie to czy owo :P.

 • Anonim (AN0hth), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W słowniku oczywiście jest słowo "także" w znaczeniu "również". Zwrot: "tak, że" ma zupełnie inne zastosowanie.