Śmiertelny wypadek na Modłowej

Dyskusja dla wiadomości: Śmiertelny wypadek na Modłowej.


 • Anonim (1nKY7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Romku, OŚWIETLENIE do strefy powinno być już dawno! Po pierwsze mieszkańcy! No cóż, tam nikt z jedynie słusznego komitetu władzy nie pracuje za marne grosze.

 • Anonim (AN0bac), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podbijam, tam jak sie zrobi ciemno to lepiej sie pieszo nie wybierać.

  Ale coz, wazniejszy rynek i okolice - tam musi sie swiecic oswietlenie dla nikogo.

 • Anonim (AE7FgB), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fakt w tamtym miejscu na pewno powinno być oświetlenie. Druga sprawa to to jak piesi są ubrani, czy mają jakiś odblask lub mrugająca lampka typu rowerowego na baterie przypięta gdzieś do ubrania.

 • Anonim (vTeRe), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie będę pomijać tutaj faktu, że wszystkie drogi wyjazdowe z miasta są nieoświetlone. Oświetlenie zaczyna się dopiero w momencie wjazdu w strefę dość gęsto zabudowaną, i jak obserwuję Bolesławiec pod tym względem w porównaniu do innych miast w Polsce, to jest on, muszę powiedzieć, na szarym końcu. Ciężko winić w tym przypadku tylko prezydenta, gdyż większość wyjazdówek należy do województwa lub powiatu, niemniej jednak w interesie miasta powinna leżeć sprawa dobrego i racjonalnego oświetlenia dróg na terenie miasta. Moim zdaniem, od znaku z nazwą miasta, oznaczającego granicę obszaru miejskiego, powinno zaczynać się oświetlenie dróg wjazdowych.

 • Anonim (1nKY7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bartku, jeśli prezydent nie zarządza tymi drogami to powinien, jako gospodarz mieć zdeptane buty na drodze do tych zarządców. Pisma powinny być do nich słane stertami... Gdzie to jest się pytam? Najlepiej od razu stwierdzić, że to nie obowiązek prezydenta. A kto do cholery jest tu gospodarzem? Marszałek? Czy starosta który zaraz marszałkiem będzie?

 • Anonim (ANbpIg), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na wysokości MZK to już nie wiadomo gdzie się kończy droga a zaczyna chodnik. Ciemno i bardzo niebezpiecznie i brak widocznego oznakowania poziomego.

 • Anonim (AE7gHi), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za oświetlenie gminy odpowiada gmina. Nie ma tu kwestii zarządcy drogi. Na drogach powiatowych, krajowych czy wojewódzkich w mieście oświetlenie należy do urzędu miasta.

 • Anonim (qvOsR), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na wysokości Zendera jest chodnik. Większość wypowiedzi to atak na "lampy". Mając na uwadze ten atak to rozumiem, że pieszy bez odblasków poruszał się po nieoświetlonej jezdni i najprawdopodobniej w ostatniej chwili gdy, kierujący samochodem go zauważył. Próbując uniknąć zderzenia skręcił. W kierunku pobocza, ale po potrąceniu pieszego potrącił również osobę idącą chodnikiem. Wyrazy współczucia rodzinom.

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pieszy szedł drogą?

 • Anonim (dRjidb), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może i tak było. Z bolesławca do kruszyna często piesi idą poboczem po prawej stronie zamiast chodnikiem po lewej. Sam nie wiem dlaczego? Życie im niemiłe?

 • Anonim, 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lampy lampami, oświetlenie oświetleniem... ale jak brak rozwagi i umiejętności... to i nawet na chodnik z zapalnoymi reflektorami wjechać można... nie ma co się prześcigać w osądach...

 • Anonim (ANx1Ka), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy ktoś w końcu zwróci uwagę na brak tam latarni?

 • Anonim (AkNv6X), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ostatnio pisałem, że to miejsce jest bardzo niebezpieczne. Kiedy idę na 6 do pracy to widzę co tam sie wyprawia :/ masakra jednym słowem.

 • Anonim (AN0h4W), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może takie tragiczne wypadki dadzą w końcu ludziom do myślenia (kierowcom jak i pieszym).

  Szkoda ze tak się kończy.

 • Anonim (ANGwNf), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mnie dzisiaj też jakiś baran wyprzedzał o 6. 35 na ulicy Widok na podwójnej ciągłej szyby miał zaszronione i okienko na czołgistę z przodu, pewnie się bardzo spieszył na cmentarz na pewno kiedyś zdąży powodzenia.