Jak zwykle brudno na drogach powiatowych

Dyskusja dla wiadomości: Jak zwykle brudno na drogach powiatowych.


 • Anonim (Ak5qud), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może pan starosta, zamiast wklejać na fejsie fotki swojego samouwielbienia wklei syf jaki jest na drogach?

 • Anonim (ANuySb), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na ul. Mickiewicza tyle śmieci, a to jest wizerunek naszego miasta. Często przechodzą wycieczki tą ulicą i to świadczy o naszym Bolesławcu i o naszych władzach...

 • Anonim (AE7Fn7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O nas też świadczy, bo to my dzięki naszym wyborom decydujemy jakie ugrupowanie partyjne będzie w starostwie grało główne skrzypce. Więcej rozwagi przy urnach. A jak wybrana władza się nie podoba, żądać publicznego rozliczenia przed obywatelami miasta. Gwarantuję, że wielu z nich nie potrafi się sensownie na stawiane zarzuty wygęgać. Nikt nie musi w ławach starostwa zasiadać wiecznie lub rotacyjnie przechodzić do "urzędu obok". Możemy ich rozliczać, tylko trzeba chcieć ani cichutko się podporządkowywać.

 • Anonim (euucQF), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może sami zabierzemy się od tak, by posprzątać sobie przed domem. Rozumiem sprzątać w mieście musi miasto, ale na osiedlach niech sobie ludzie sami posprzątają, jak tak bardzo im zależy, by mieli czysto, a nie chce im się czekać na zamiatarke.

 • Anonim (AtPyfb), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystkie ulice w mieście są zakurzone/a tu pokazano tylko powiatowe/czy na pozostałych jest super - chyba nie...

 • Anonim (AKcLj7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem biegaczem i dużo biegam o różnym terenie i widzę że jest bardzo brudno ale nie tylko na drogach powiatowych ale i też na gminnych i o lasach nie wspominając. Można zobaczyć np. muszle klozetowe, butelki plastikowe, nawet widziałem bele ciuchów przy drodze. JUDYM SŁOWEM JEDEN WIELKI SYF I ZERO OSÓB KTÓRE SĄ ODPOWIEDZIALNE ZA PORZĄDKI.

 • Anonim (AtPxL1), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejny wielki problem który przerasta powiatową ekipę...

 • Anonim (qfzPU), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No patrzcie i nawet dzieciaki z przedszkoli i szkół zagonione niedawno do wyręczenia służb komunalnych TEŻ NIE POSPRZĄTAŁY! U nas gadać i wymądrzać się chcą wszyscy a ROBIĆ NIE MA KOMU.

 • Anonim (AN0kYQ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co roku wiosna obnaża w pełni syf na ulicach miasta i okolic. Władze pewnie liczą na wiatr i deszcz. Zaleje, zawieje i zamiecie!

 • Anonim (AtPxqH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pamiętam tzw. "Filipinki" z wózkami i miotłami brzozowymi oraz opinie w innych miastach tych co Bolesławiec odwiedzali piękne czyste miasto co można było, pamiętam jak mówiono zakupując zamiatarki będzie taniej i szybciej a jest... ?

 • Anonim (AN0ymX), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaki zarząd takie drogi - panie Palczewski weź się pan za robotę, mniej bankietów więcej pracy!

 • Anonim (AtPxNl), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cieszy mnie, że problem czystosci ulic został poruszony na forum więc mogę dodac swoja uwagę. Proszę zwrócic uwagę na parking przy ul Tyrankiewiczów niezbyt ciekawy widok przechodzących, jesienne liscie papiery itp do kogo nalezy ten odcinek ulicy.

 • Anonim (AN0CKP), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja też cieszę się, że o tym się pisze.
  W mieście narzekacie bo za póżno wam sprzatają. No to zapraszam na drogi w kierunku ocic. Cały rok nikt nie przejeżdża. Chyba, że z Urzędu gminy zlitują się i "grzecznościowo" za nich zrobią robotę.
  Nie będe tu dzisiaj wspominać o krzaczyskach porastających rowy i nie podciętych drzewach, które nie raz zagrażają naszemu życiu.
  tak naprawdę to powiat z żadnych obowiązków nie wywiązuje się do końca. A jak już coś zrobi to jest zawsze opóżniony o miesiąc lub dwa...
  Kiedy skończy się ta beznadzieja!

 • Anonim (ANG8BV), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Sztokholmie każda ulica jest zamiatana raz w tygodniu, u nas problem raz na sezon...

 • Anonim (AreN3E), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A tak... Wczoraj jechałem podgórną! Dość ze potwornie brudna, to chyba najbardziej pofalowana, dziurawa i połatana ulica w mieście! Szkoda, bo to przecież prawie wjazd do miasta. Pisze te myśli, ale wcale nie jestem anty powiatowy, ani anty PO.

 • 1
 • 2