Kurier PDP

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziesięć dni temu kurier firmy PDP miał dostarczyć mi przesyłkę. Po trzech dniach otrzymałem sms, że przesyłka zostanie mi dostarczona tego i tego dnia o umówionej godzinie. Nikogo nie było. Po kolejnych dwóch dniach otrzymałem sms od firmy PDP z prośbą o kontakt z infolinią. Dzwonię, okazuje się, że próba dostarczenia przesyłki się nie powiodła. Ponoć nikogo nie było w domu. Zaprzeczyłem, ponieważ w domu jestem cały czas, nie pracuję, w domu jest też moja mama, która 24godz. Na dobę też jest w domu. Więc to wyśmiałem. Powiedziano mi, że skonsultują to z kurierem i będzie kolejna próba dostarczenia mi przesyłki. Po dziesięciu dniach dzwonię do sklepu internetowego, i dowiaduję się, że paczka została zwrócona, ponieważ trzy krotna próba dostarczenia się nie powiodła. Opowiedziałem całą sytuację konsultantowi, który ponoć złożył skargę na kuriera. Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą PDP.

 • Anonim (AtPx6J), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba było wysłać firmą DPD u mnie zawsze bez problemu.

 • Anonim (A54oQ3), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O kurierach to można całą książkę napisać.
  Jedna firma kurierska wiozła mi zabawkę dla dziecka z Legnicy ponad miesiąc czasu, jak się później okazało zwolnił się u nich kurier i nie miał kto w moim kierunku wozić.
  Druga przygoda 2 lata temu, zima śnieg... dzwoni kurier z prośbą czy może dostarczyć paczkę jutro, bo nie dojedzie przez ten śnieg, zgodziłem się, pomyślałem że trzeba być człowiekiem i zrozumieć drugą osobę... Sprawdzam na drugi dzień statut przesyłki w necie, a tam odbiorca odmówił przyjęcia paczki, odesłano do nadawcy... ale się wk...
  Z mojego numeru kurier nie odbierał, zadzwoniłem ze stacjonarnego, odebrał, a jak się przedstawiłem to się rozłączył...
  Dorwałem za kilka dni tego kuriera na mieście, przepraszał... baran jeden.
  I jeszcze jeden patent kurierski, nie mają wydać reszty, rozumiem dać napiwek 2 zł, ale nie 20zł zostawić mu reszty... kurier zawsze mówił że jestem jego pierwszym klientem dziś i nie ma jak wydać... ok ale każdemu tak mówił :).

 • Anonim (AE7gSL), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stałe teksty:
  F. X- zawsze dzwoni, że już wraca do Legnicy i nie może na miasto podjechać - może zostawić pod wycieraczką albo u pijaczków sąsiadów.
  D. D - mimo, że jest codziennie za płotem w firmie to mi paczki z miasta nie podwiezie, zawsze go muszę na mieście ścigać bo to nie jego rejon. A po 14tej on już nie pracuje.
  U. S, D. L czy G. S - nigdy nie miałem problemu, po południu też dowiozą.

 • Anonim (AN0iGh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polecam paczkomaty inpost jako forme dostarczenia, 2 dni po przelaniu kasy paczka do odbioru, info sms z kodem odbioru, bardzo wygodne proste i przyjemne, nie musisz na kuriera czekac, na odbior masz 3 dni.

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepraszam wszystkich i takĄ firmę PDP jeśli taka jest. Chodzi oczywiście o firmę DPD. Właśnie kliknąłem na stronę tej firmy i opinie. Koszmar.

 • Anonim (AtPx5t), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja odebrałem paczkę DPD wczoraj. Miło, szybko bez problemowo. Jest taka niepisana umowa między kurierami. Jak ktoś jest upierdliwy, to po paczkę niech biega sam, albo odbierze skopany towar :D.

 • Anonim (AtPxK9), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  DPD bardzo nierzetelna firma. Fałszuje informacje, kiedy był rzeczywisty odbiór paczki od klienta (nadaję jako firma). Monitoring jest w systemie. Sytuacja powtarza się KAŻDORAZOWO, ale są na to dowody. Oczywiście będę składać reklamacje. Przez to paczki Klienci otrzymują ze zwłoką 1-dniową. Chodzi tu o Pana E. O i jego pomocnika. Czas na jego wymianę na kogoś uczciwego! Gość nie szanuje klientów i pracy, którą dzięki temu ma.

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokładnie, kurier opryskliwy, ordynarny w rozmowie telefonicznej, proponuje mi odbiór na bazie lub gdzieś na ulicy. Dzwonię do szefa, ten też, traktuje klienta jak powietrze.

 • Anonim (AN0Gyx), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  123 z tym kurierem mam dokładnie taką samą sytuację. Odbiera paczkę dzisiaj a w systemie pojawia się ona dopiero dnia następnego. Adresat otrzymuje ją dopiero trzeciego dnia od rzeczywistego dnia odbioru a powinien następnego. Kiedyś przyjechał trzy dni od złożenia zlecenia...

 • Anonim (AtPxK9), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonim, składaj reklamacje, masz na to dowody (w systemie). Nie będziesz pierwszy, więc może poskutkuje. Czas, aby Pan E. O. Zastanowił się, co robi i że to przecież kłamstwo, które nie powinno mieć miejsca. Wynika to z tego, iż kurier nie jest na tej bazie co dzień, lecz co dwa (nie wiem czy możne i 3, ale 2 na pewno) dni. Oszczędność (dla niego) i czasu. I pieniędzy. Nie pomyśli, że zlewa klientów, przez co opinia o DPD jest słaba. Z racji specyfiki swojej pracy przerobiłam współpracę chyba ze wszystkimi już firmami kurierskimi. DPD jest na końcu. Myślę, że wreszcie czas na zmianę osoby na bolesławieckim rynku. Nadałam paczkę w piątek, kurier paczkę odebrał w piątek, w systemie widnieła informacja, że paczkę odebrano ode mnie we WTOREK! Bez jaj! Przegięcie.