Jak przeżyć za 1200 zł na rękę

  • moherowa 75 letnia dziewica (AE7FZT), 2014-01-28 09:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~tom77 napisał(a): Albo wsuwa te koty co ich właściciele później szukają i ogłoszenia na istotnych dają.

    No wlasnie a mi zaginął koteczek, taki spaślaczek, a dzielny Tom 77, wykrył sprawczynie tego zamieszania! Zycze tej pani, aby po moim kocie dostała niestrawności!

  • Sebek Krokwicz, (AE7Y4f), 2014-01-28 12:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~tom77 napisał(a): A dziękuje i również pozdrawiam. 2014-01-28, 02: 31. Kulko co ją te żuczki toczą.

    Nie staraj sie być dowcipny dziuro w dupie, moje koty nie chciały by zjeść tego co ty żresz.

  • Anonim (AE7g7U), 2014-01-28 12:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Za 1200 nie da sie zyc. Nawet wegetowac sie nie da.

  • SK (AE7Y4f), 2014-01-28 12:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~moherowa 75 letnia dziewica napisał(a): No wlasnie a mi zaginął koteczek, taki spaślaczek, a dzielny Tom 77, wykrył sprawczynie tego zamieszania! Zycze tej pani, aby po moim kocie dostała niestrawności![/blockquote]
    Tom jak widać cierpi na niedowład mózgu spowodowany tanimi "używkami", a ty przyklaskujesz bo tez cie to dopadło już to z tej samej racji, już to z powodu uwiądu starczego komórek mózgowych. Ogólnie nie dziwię się, zamiast kupic chleb i norweskie masło, sięga sie po wypiteczność z najniższej półki, no i czytamy efekty, jakże się tu sprawdza stare przysłowie pszczół: gówno żresz i gówno gadasz. A kota sam zeżarłeś będąc w tzw "stanie" i do dziś jak widać masz niestrawność :D D :D D.
    2014-01-28, 12:19[blockquote]~Anonim napisał(a): Za 1200 nie da sie zyc. Nawet wegetowac sie nie da.

    To miło, ze nie znasz nikogo kto żyje nawet za mniej, wypowiedziały się tu osoby pisząc, ze były by szczęśliwe mając 1200 zł.
    Uważasz, że kłamią?

  • xxx (AE7gRM), 2014-01-28 14:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~SK napisał(a): No wlasnie a mi zaginął koteczek, taki spaślaczek, a dzielny Tom 77, wykrył sprawczynie tego zamieszania! Zycze tej pani, aby po moim kocie dostała niestrawności!
    [/blockquote] Tom jak widać cierpi na niedowład mózgu spowodowany tanimi "używkami", a ty przyklaskujesz bo tez cie to dopadło już to z tej samej racji, już to z powodu uwiądu starczego komórek mózgowych. Ogólnie nie dziwię się, zamiast kupic chleb i norweskie masło, sięga sie po wypiteczność z najniższej półki, no i czytamy efekty, jakże się tu sprawdza stare przysłowie pszczół: gówno żresz i gówno gadasz. A kota sam zeżarłeś będąc w tzw "stanie" i do dziś jak widać masz niestrawność :D D :D D. 2014-01-28, 12: 19. [blockquote] ~Anonim napisał(a): Za 1200 nie da sie zyc. Nawet wegetowac sie nie da.
    [/blockquote] To miło, ze nie znasz nikogo kto żyje nawet za mniej, wypowiedziały się tu osoby pisząc, ze były by szczęśliwe mając 1200 zł. Uważasz, że kłamią?

    Nie wiem jak się do tego odnieść, bo ja gdybym miała 1200 zł chyba zrezygnowałabym z internetu który kosztuje. Sorki ale wierzyć mi się nie chce że można za tyle wyżyć no chyba że się mieszka z rodzicami i oni ponoszą koszty utrzymania mieszkania.

  • Anonim (evggoQ), 2014-01-28 14:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na opłaty typu gaz woda prąd śmieci no i wiadomo opłata za mieszkanie wychodzi mi 720 zl z groszami zostaje 480 gdyby nie partner z którym razem żyjemy sama nie była bym w stanie egzystować bo 480 zl to jest niemożliwe aby przeżyć za to miesiąc z dzieckiem a osoby które żyją za taka kwote to nie jest życie to wegetacja niedojedzenie organizm wyjałowiony z wszelakich witamin nie wspomne jak by choroba była to koniec po prostu koniec.

  • Anonim (vrY0v), 2014-01-28 14:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Może na samo jedzenie 480 wystarczy ale oprócz rachunków i jedzenia są też inne wydatki.

  • Reklama

  • Anonim (ej7MKO), 2014-01-28 15:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie wiem jak się do tego odnieść, bo ja gdybym miała 1200 zł chyba zrezygnowałabym z internetu który kosztuje. Sorki ale wierzyć mi się nie chce że można za tyle wyżyć no chyba że się mieszka z rodzicami i oni ponoszą koszty utrzymania mieszkania.

    Jak widac niewiele wiesz-zrezygnowac z internetu? I z czego jeszcze/ telefonu? Telewizji? Itp/ myslisz, ze to takie proste-ja mam to wszystko-net, telefon, cyfrowy polsat-burzujstwo? Chyba nie-oczywi ście, że umów nie podpisałam jak wpadłam w klopoty tylko wtedy gdy mnie stac bylo-wtedy nie wiedziałam, że mnie maz zostawi, konto wyczyści i wyjedzie ze swą kochanka i ich dzieckiem cholera wie gdzie. A na zrezygnowanie z wyżej wymienionych usług zwyczajnie mi się nie opłaca-za zerwanie umów kary sa. Poza tym pracy szukam-przez neta także, poza tym dzieciom dostep do informacji tez potrzebny-to już nie te czasy, że młodzi ludzie potrafią się bez tego obejsc-juz nawet nauczyciele oczekują, że dzieciaki informacji na dany temat w internecie znajdą. Tak, więc zyję z dwojgiem dzieci, w wynajętym mieszkaniu, kombinujac jak koń pod górę żeby glodne nie chodziły-od pół roku jestem bez pracy-z tego trzy to było dochodzenie do siebie po cięzkim wypadku. Zyjemy z zasiłku rodzinnego, alimentów i pomocy z MOPS-w sumie na naszą trójkę mam ok. 1050zł. Właściwie macie racje-to juz czasem nie życie a wegetacja... i z dnia na dzień trudniej z łóżka wstać bo niemoc i depresja dobija. Jedyne o czym marzę to, żeby wreszcie zadzwonił telefon i ktos na moje cv odpowiedział.

  • polak (AHjxmi), 2014-01-28 17:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Każda kwota jest za mała, ja z żoną (dwójka dzieci) mamy niecałe 7500 na rękę i też jest bardzo ciężko. Wolelibyśmy mieć 15. Nie ma co narzekać i biadolić że 1200 to za mało. Mi z rodziną też jest mało... Proszę poradźcie jak przeżyć za to co mam.

  • xxx (AE7gRM), 2014-01-28 17:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~Anonim napisał(a): Nie wiem jak się do tego odnieść, bo ja gdybym miała 1200 zł chyba zrezygnowałabym z internetu który kosztuje. Sorki ale wierzyć mi się nie chce że można za tyle wyżyć no chyba że się mieszka z rodzicami i oni ponoszą koszty utrzymania mieszkania. Jak widac niewiele wiesz-zrezygnowac z internetu? I z czego jeszcze/ telefonu? Telewizji? Itp/ myslisz, ze to takie proste-ja mam to wszystko-net, telefon, cyfrowy polsat-burzujstwo? Chyba nie-oczywi ście, że umów nie podpisałam jak wpadłam w klopoty tylko wtedy gdy mnie stac bylo-wtedy nie wiedziałam, że mnie maz zostawi, konto wyczyści i wyjedzie ze swą kochanka i ich dzieckiem cholera wie gdzie. A na zrezygnowanie z wyżej wymienionych usług zwyczajnie mi się nie opłaca-za zerwanie umów kary sa. Poza tym pracy szukam-przez neta także, poza tym dzieciom dostep do informacji tez potrzebny-to już nie te czasy, że młodzi ludzie potrafią się bez tego obejsc-juz nawet nauczyciele oczekują, że dzieciaki informacji na dany temat w internecie znajdą. Tak, więc zyję z dwojgiem dzieci, w wynajętym mieszkaniu, kombinujac jak koń pod górę żeby glodne nie chodziły-od pół roku jestem bez pracy-z tego trzy to było dochodzenie do siebie po cięzkim wypadku. Zyjemy z zasiłku rodzinnego, alimentów i pomocy z MOPS-w sumie na naszą trójkę mam ok. 1050zł. Właściwie macie racje-to juz czasem nie życie a wegetacja... i z dnia na dzień trudniej z łóżka wstać bo niemoc i depresja dobija. Jedyne o czym marzę to, żeby wreszcie zadzwonił telefon i ktos na moje cv odpowiedział.

    Może nie wiem co pisze może masz rację ale internet to jednak za darmo nie jest. Nie wiem jak bym sie zachowała w takiej sytuacji ale zbędne wydatki bym ograniczyła. No ale moze to ja jestem dziwna bo przy budżecie 1050 zł rachunek za internet w wyskości 40-50 zł to jednak jest wydatek Ja wiem że czasem to jedyna forma kontaktu ale przecież jest projekt unijny miasta oferujący darmowy internet to zawsze jakaś oszczędność. Bardzo ci współczuję że masz tak ciężką sytuację.

  • dość (ANbpI6), 2014-01-29 12:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szanowny panie redaktorze Krzysztofie, uważam że należy zamknąć wątek z uwagi na obrzydliwe wulgarne i tryskające nienawiścią do wszystkich wpisy internautki o IP komputera 78. X. X. 205. Czytając jej wpisy odnosi się wrażenie że jest to osoba niezrównoważona psychicznie- ubliża wszystkim którzy śmią wypowiadać się inaczej niż ona. Poziom dyskusji jak przeżyć za 1200zł, sprowadzony został, dzięki wpisom tej pani do rynsztoka, w związku z powyższym apeluję jak wyżej.

  • Redakcja, 2014-01-29 12:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Proszę zgłosić do moderacji wszystkie posty, które uważa Pan za obraźliwe, a zostaną usunięte.

  • Anonim (ANbpI6), 2014-01-29 13:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Użytkowniku 78. X. X. 205 a wcześniej 78. X. X. 152 poziomem swoich wypowiedzi nie pozostawiasz mi wyboru: trafiasz na wiocha. Pl.

  • niePIEPŻgłupot (qfHkb), 2014-01-29 14:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~niePIEPŻgłupot napisał(a): POlaczek to takie piepszone żyjątko że jak go butem przydeptać to sobie POdtym butem norke wykopie i będzie tam żył. Za 5 zł tygodniowo! A może POra wyjść na ulice i zrobić POrządek z tym wyzyskiem złodziejstwem i żydostwem>Obalić rząd i stworzyć POLSKE prawdziwą POLSKE taką PRAWDZIWĄ POLSKE.
  • tak myślę (A7blPv), 2014-01-29 19:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~dość napisał(a): Szanowny panie redaktorze Krzysztofie, uważam że należy zamknąć wątek z uwagi na obrzydliwe wulgarne i tryskające nienawiścią do wszystkich wpisy internautki o IP komputera 78. X. X. 205. Czytając jej wpisy odnosi się wrażenie że jest to osoba niezrównoważona psychicznie- ubliża wszystkim którzy śmią wypowiadać się inaczej niż ona. Poziom dyskusji jak przeżyć za 1200zł, sprowadzony został, dzięki wpisom tej pani do rynsztoka, w związku z powyższym apeluję jak wyżej.

    Trzeba usunąć te wpisy rzeczywiście, ale jak od początku prześledzić wszystkie wpisy to internautkę? 78 205 wyzwano od kanalii i życzono aby żarła gruz, oraz dziwiono się, ze ja niewyskrobano, tylko za to została? Tak zelzona że napisała? Jakoby radzi sobie za grosze żyć, czy spodziewasz się że za ublizanie ktoś dostanie komplementy w zamian? Proszę niech ludzie nie wyzywają to nie zostana potraktowani podobnie, zatem proszę usunąć wpisy 8 8/ 7 8/ 05. 5/16, 7 8/ 54. 37/199, 37/159.

Reklama