Hodowla pit bull

 • Anonim (evggoQ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy morze mi ktos powiedziec wiecej na temat hodowli picekpitbull bo chcem kupic psiaka ale wiadomo lepiej zapytac tych co juz tam kupili prosze o opinie.

 • Anonim (qfzzt), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (ANIlDC), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PIT BULL jest najnormalniejszym psem na świecie a niskie IQ masz TY, ponieważ te psy nie są mordercami i wolałabym aby ktoś kto nie ma pojęcia o psach nie wypowiadał się na forum i nie pouczał innych.

 • Anonim (AE7FA0), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  NiePIEPŻgłupot i inne podobne cioty:
  Kupcie sobie yorky i sie […]! Pitbull to nie jest pies dla każdego!
  Osobiscie jak najbardziej polecam pieski od tego hodowcy. A co do was gamonie (niePIEPŻgłupot i inne podobne cioty) niski iloraz inteligencji macie wy cioty w rurkach z yorkiem na czerwonych szeleczkach!

 • Anonim (AE7Ycx), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chyba w szeleczkach a nie "na szeleczkach", cóż to? Wisi na tych szeleczkach czy jak, I co chcesz od rurek, to fajne spodnie i fajni ludzie je nosili i noszą[Rysiek Riedel np].

 • Anonim (AN0tc4), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja bym tam wolał tygrysa bengalskiego.

 • Anonim (ANxSui), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie polecam psów od niego. Nie odpowiednio karmione, łapy słabe u szczeniakow. Popatrz na takie hodowle jak Forest Hill, Maximus, Factor teams.

 • Anonim (AE7Flr), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ;d.
  2014-01-16, 23:00Nie spinac sie ;d.

 • Anonim (AN0WKN), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  (dex) a ty nie pisz na forach tylko podjedz i zobacz jak sa psy prowadzone i nie sluchaj tych pajacow na forach bo gowno widzieli i w gownie zyja poprostu zazdroszcza zajebistych psow.

 • Anonim (ANG2tA), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aż przykro czytać wypociny takich buraków (z całym szacunkiem dla tych warzyw ).

 • Anonim (ANIQJr), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może poczytaj sobie, że żeby posiadać takiego psa trzeba mieć na to pozwolenie bo należy do rasy niebezpiecznej... , Pies ten jest uznawany za jedną z najniebezpieczniejszych ras psów i w związku z tym w wielu krajach jego hodowla przez osoby prywatne jest zakazana bądź obostrzona wymogiem posiadania pozwolenia lub rejestracji. "... Pytasz się na forum, gdzie każdy może pisać głupoty.

  Zgodnie z informacją z Polskiego Związku Kynologicznego z dnia 27. 09. 2006 Ustawa o rasach psów agresywnych już nie obowiązuje.
  Na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 15 grudnia 1998 r. w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne oraz warunków wydawania zezwoleń na utrzymywanie psa takiej rasy. (Dz. U. Nr 159, poz. 1051) utrzymywanie psa tej rasy wymaga zezwolenia właściwego organu gminy.

 • Anonim (vrUOi), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jednak buractwo szpan i lans nie myliłem się. Cz posiadanie pit bula tj przedłużenie penisa? CZ szpan przed innymi. Bo widze że przedstawiasz właścicieli pit buli jako lepszych? Jak by tak było to by wszyscy je mięli? Ale ma tą rase tylko buractwo IQ=0. No niestety statystyki odnośnie tej rasy znajdziesz w necie, a jak nie potrafisz znależć to masz IQ=0.

 • Anonim (AE7r6e), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te psy są agresywne tylko wtedy kiedy maja za mało ruchu, bieganiny, moga biegac godzinami, jeżeli ktos nie może im poświęcic dużo czasu to niech liczy sie z ewentualnościa ataku.

 • Anonim (ANIlDC), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie mierz wszystkich swoją miarą i już pisałam abyś sie nie wypowiadał, bo nie znasz się ani na psach ani na ludziach. Nie masz nic mądrego do przekazania, więc się nie udzielaj w tym temacie.

 • Anonim (AE7hC9), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokładnie pisz na tematy na które masz jakiekolwiek pojecie jeżeli nie znasz rasy i nie wiesz nic o niej to zrob cos dla nas i zamknij ryj tak bedzie najlepiej!
  A nie opierasz sie na mitach gloszonych w telewizji i to nawet nie bo jakbys wiedzial cos na ten temat to nigdy nie powiedziano ze to pitbull zagryzł byly to owczarki dobermany amstafy ale nie pitbulle pomysl kilka razy zanim deklu tepy cos napiszesz i sprawdzaj wiarygodne informacje a nie kierujesz sie mitami!

 • 1
 • 2