Nowe pracownie w Orle

Dyskusja dla wiadomości: Nowe pracownie w Orle.


 • Czy to będzie w BOK-MCC czy Orle? nie skumałem :D... fotografia była by fajna!

 • Zapisy w sekretariacie BOK-MCC lub telefonicznie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w biurze CIK (I piętro): dla pracowni teatralnej, 3 lutego o 16:00 oraz dla pracowni fotograficznej, 5 lutego o 16:00.

  Dodałam i wszystko jest bardziej jasne :)

 • Anonim (hjcPY), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super pomysł.
  2014-01-18, 22:36Jakie są warunki wstępu do pracowni. Czy to jest tylko dla amatorów czy także dla ludzi którzy mają jakieś pojęcie na temat fotografii.

 • Anonim (A7b0nu), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Warunkiem wstępu do pracowni jest chęć działania ;)
  W przypadku dużego zainteresowania powstaną dwie grupy.
  Pracownia jest otwarta dla amatorów i profesjonalistów, abyśmy mogli wzajemnie się od siebie uczyć ;)
  Na spotkanie organizacyjne, zapraszam wszystkich zainteresowanych. Przychodźcie z własnymi pomysłami - zrobimy burze w mózgu i wspólnie ustalimy cele działania.
  M.

 • Anonim (ANulVB), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czegoś nie rozumiem. Jakie własne pomysly? Jakie cele działania? Przecież to, czego w pracowni fotograficznej mamy się uczyć jest jasno wypisane i chyba nie trzeba już niczego wymyślać. Mi się to podoba i jest już atrakcyjne:
  Obiecaliście w programie zajęć z fotografii: historia i teoria fotografii, multimediów oraz komunikacji wizualnej, sesje zdjęciowe, inscenizacje fotograficzne, tematyczne zadania fotograficzne, cyfrowa obróbka zdjęć i foto-manipulacje, ciemnia fotograficzna, fotografia analogowa, otworkowa, luksografia, podstawy projektowania graficznego, tworzenia plakatów, komunikatów wizualnych (np. Logo), zajęcia multimedialne, instalacje multimedialne, interdyscyplinarne projekty, wystawy prac, plenery fotograficzne, projekcje, wykłady, spotkania z ciekawymi ludźmi, prezentacje twórców oraz ciekawych projektów fotograficznych, multimedialnych.