Miasto: 724,5 tys. zł na kulturę, sport i działalność społeczną

Dyskusja dla wiadomości: Miasto: 724,5 tys. zł na kulturę, sport i działalność społeczną.


  • Igor (qn6f0), 2014-01-14 17:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy ktoś w tym mieście zrozumie, że jeśli tak niskie środki będą przekazywane na sport to wprost proporcjonalnie będą wzrastać wydatki na tzw. Ochronę zdrowia - realizacja programów z zakresu przecidziałania alkoholizmowi i zwalczania narkomanii. Ale to jest chyba za trudne...

  • Kulawy (AE7Fkr), 2014-01-15 12:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zgadzam się Igor z Tobą w pełni, zdrowie to jedno, a dofinansowanie sportu to drugie. Kwota na sport jest żenująco niska, np. w Jeleniej Górze tylko na sport seniorski przeznaczono 700 tys. zł a u nas TYLKO 150 tys.. Panie prezydencie - WSTYD, gdzie są nasi radni.

  • Senior (Ak5qud), 2014-01-15 12:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cicho być! Pan prezydent ma inne problemy. Poza tym młodzież to nie jego elektorat więc... I cicho już, bo i tak na wybory nie pójdziecie.

  • Junior (ANG2ug), 2014-01-15 12:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Igor seniorze kulawy sport "seniorski " tak jak wędkarstwo, łowiectwo itd.. Powinien się sam finansować skończyły się czasy komuny - Prezydent ma dać bo my mamy kaprys. Bardzo dobrze Panie Prezydencie wspierać tylko młodzież.

  • Kulawy (AE7Fkr), 2014-01-15 13:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oj, juniorze ty masz problem z czytaniem, albo ktoś bardzo źle Ciebie nakręca, oszukuje - jeżeli troszeczkę pomyślisz, to zrozumiesz, Na sport młodzieżowy przekazano śmiesznie nisko 230 tys.. Podałem przykład seniorów bo znałem dane z J. G. W Opolu 2, 7 mln.
    2014-01-15, 13:34Juniorze, by być dobrym seniorem, to musisz być bardzo dobrym juniorem, by zaistnieć w kategorii seniora, to musisz mieć predyspozycje.

  • Junior (ANG2ug), 2014-01-15 18:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kulawy - mylisz pieczywo z dupczywem poproś młodego to ci wytłumaczy. BARDZO SŁUSZNA DECYZJA PANIE PREZYDENCIE Z FINANSOWANIEM seniorów.

  • Kulawy (AE7Fkr), 2014-01-15 18:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oj juniorze, jeszcze za krótko chodzisz do szkoły by zrozumieć co się czyta. Napisałem, że, przekazano śmiesznie nisko 230 tys. '' na sport młodzieżowy, więc nie myl pieczywa z dupczywem.

  • A ja myślałem,że jak na coś wydajemy więcej to mniej będzie na coś innego. Chyba jestem kulawy.

  • Rafi, 2014-01-16 12:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sport w Bolesławcu? Chyba raczej brak sportu i działania miasta są słabe i tyle Zgorzelec ma pseudo Turów ale coś jest a Bolesławiec a ma Top który raczej nie odnosi sukcesów BKS to jak nasza kadra narodowa ;).

  • Anonim (AtPxH1), 2014-01-16 16:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    SMIESZNE PIENIADZE TO PRZYZNANO DLA COMT2012 CALE 3 TYS NA ROK. Brawo mam pomysł dla prezesa kupcie 150 zgrzewek wody nie gazowanej i polejcie głowy radnym którzy taka sumę przyznali. DRAMAT PANIE I PANOWIE radni.

  • www.comt2012.org (AE7heD), 2014-01-16 22:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do Anonim.

    Nie zależy nam na wylewaniu żali w internecie. Jest jak jest i tyle. Proszę nie komentować decyzji komisji w sprawie naszego wniosku.

    Dzięki.

Reklama