Kobieta ranna po zderzeniu trzech aut na Śluzowej

Dyskusja dla wiadomości: Kobieta ranna po zderzeniu trzech aut na Śluzowej.


 • Anonim (qvPSj), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zdarzyło się puknąć policjantowi to dlaczego nie mógł sobie puknąć panu z Warty. Być może popadł w zadumę, przejeżdżając w pobliżu szczególnego miejsca. Cóż zdarza się.
  2014-04-14, 15:25Zdarzyło się puknąć policjantowi to dlaczego nie mógł sobie puknąć pan z Warty. Być może popadł w zadumę, przejeżdżając w pobliżu szczególnego miejsca. Cóż zdarza się.

 • Anonim (AN0U5D), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na parkingu koło cmentarza rząd aut, i włączając się do ruchu trzeba uważac żeby jakiś pomyleniec nie zrobił bum. A tak nawiasem mówiąc ciekawe jakie zmiany zachodzą w mózgu człowieka, kiedy siada za kierownicą. Zajęcie dla naukowców.

 • Anonim (AtPxj3), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na Śluzowej powinny być spowalniacze dla ograniczonych mózgowo, dla których ta droga to autostrada!

 • A ja często jeżdże na cmentarz i niestety wiele osób, które tam przyjeżdżają to osoby w podeszłym wieku i niestety ich parkowanie, czy wyjeżdżanie to jakieś nieporozumienie :( Wielka niepewnośc, masa poprawek przy parkowaniu...
  Na parkingu to ok, może sie motać, nie ma zagrożenia, ale jak sobie wyobraże taka osobę w momencie kiedy trzeba podjąć natychmiastową reakcję na drodze to ciężko to widzę :(
  Widziałem tam raz pana z małżonką w Fieście i. No nie bardzo wiedział gdzie w końcu skręcić kierownica, aby prawidłowo zaparkować, może śmieszne na pierwszy rzut oka, ale z druiej strony niebezpieczne mając na uwadze to, ze osoba która nie ogarnia auta na parkingu i zwyczajnie go nie rozumie jeździ po drodze :(.

 • Anonim (vrYto), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozumiem, że Ty młodzieńcze jesteś niedoścignionym wzorem w sztuce prowadzenia auta i wiedzy jak się kręci kierownicą na parkingach i na szosie. Obyś tą sztukę posiadał jak najdłużej, aby zdarzenia drogowe omijały Ciebie - doświadczonego, wytrawnego i niedoścignionego w umiejętnościach młody wiekiem automobilisto.

 • Anonim (AN0Waz), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak ludzie nie znaja przepisow drogowych i dostali prawo jazdy za pasztetowa to tak to wyglada...

 • Anonim, 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  / On to spec od motoryzacji :D ja tylko wypadek to odrazu pierniczy co i jak ;) jak tylko mnie widzi odrazu ucieka :D nawet na Policje jedzie czy ma promile czy nie ma po 5 piwkach ;).