Wypadek na drodze brzeźnik czerna

 • Anonim (AtPGPR), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Słyszał ktoś coś o tym wczoraj tj piątek koło 21-22 coś było bo ludzi ze strefy jadacych do bolesławca odsyłali objazdem przez osieczcnice.

 • Anonim (ANGHJB), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No własnie tez jestem ciekawa bo musialam jechac przez obiazd z pracy.

 • Anonim (AE7g8R), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stłuczka pewnie, przed 23 dało rade przejechać.

 • Anonim (AkNjcN), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,15826967,Wypadek__Zablokowanadrogawpowiecieboleslawieckim.html Tu jest wiecej informacji na temat wczorajszego wypadku.

 • Anonim (AkNjcN), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na 35. Kilometrze drogi krajowej 94 w miejscowości Brzeźnik zderzyły się dwa samochody osobowe, a trzeci wjechał do rowu. Zorganizowano objazd przez Osiecznicę.
  Policja jest na miejscu, ustala przyczyny zdarzenia. Ranne są trzy osoby: kierowcy audi i volkswagena, aut, które zderzyły się ze sobą i pasażer jednego z nich. Kobieta, która wjechała toyotą do rowu nie odniosła żadnych obrażeń.

  Kierowcy przejeżdżający tamtędy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. Na miejscu jest policja.
  TEKST GAZETA WYBORCZA.

 • Anonim (AtPGPR), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ok dzięki wielkie :).

 • Anonim (Vvt90), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Droga byla zablokowana w dwóch kierunkach. Zdarzenie mialo miejsce ok godz 20: 00. O golf uderzyl w audi po czym wpadlo do rowu. Kierowce golfa wyciagali strażacy bo trzeba bylo rozcinac drzwi. Pasazera dalo sie uwolnic zaraz po zdarzeniu. Kierowca audi doznal poparzen od wybuchajacych poduszek. Podróżujących toyota nic sie nie stalo. W stojącą na srodku swojego pasa toyote uderzylo audi jadace za nią i zatrzymało sie na srodku obydwu pasow ruchu. Z przeciwka w audi uderzyl rozpedzony wv golf po czym wpadl do rowu. Sila uderzenia byla tak duza ze w audi oderwalo sie kolo i zawieszenie a golf zostal zmiazdzony az do drzwi kierowcy. Bylem na miejscu tuz przed zdarzeniem i widzialem jak to sie stalo.

 • Anonim (vrYxH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No Stłuczka to mało powiedziane bo ten volksvagen co sie zderzył z Audi to prawie nic nie zostało z niego jeszcze wyladawał w przydrożnym rowie. A Audi nie miała poł przodu i wyrwało jej całe przednie koło z pol ośka. Byłem na miejscu wypadku wiec widziałem...

 • Anonim (hj5aD), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kobieta ktora jechala toyota nie wjechala do rowu tylko zatrzymala sie na drodze by ominąć autostopowicza jak twierdzi pijaka ktory wyszedl na srodek drogi. Tylko ze gosc nie byl na tyle pijany bo dreptal az do Lubania i poszukiwal transportu. Nie czuc bylo od niego alkoholu. Nie szedl takze srodkiem tylko poboczem.

 • Anonim (ANyCyV), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak ma nie byc wypadków jak dzisiaj na rondzie Węgliniec, Zgorzelec, Lubań po zjezdzie w kierunku Bolesławca, " kierowca " z tablicą rejestracyjną DZG i coś tam jeszcze, wyprzedzał mnie na podwójnej ciągłej a pózniej zmniejszył prędkośc do 60 km/h nie pozwalając mnie się wyprzedzic ku uciesze współpasażerów. Totalna głupota.