Kolejni ochotnicy w 10BKPanc

Dyskusja dla wiadomości: Kolejni ochotnicy w 10BKPanc.


 • Anonim (ANynVr), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest wstyd dla WK--u Bolesławiec ja sie staram od 3 lat na właasnie te ćwiczenia i co? WKU powiedz mi czemu nie dajesz mi szansy?

 • Anonim (V85TA), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może najzwyczajniej się nie nadajesz? Czemu masz pretensje do WKU? Innym się udaje.

 • Anonim (AtPyAt), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przyjęcia do wojska! Skandal! Dostają się Ci co mają wejścia (wujek ) dzwoni i jest etat a się nie nadają w ogóle masakra taka polska rzeczywistość.

 • Anonim (ANyAYR), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I co z tego że się starasz od 3 lat? To raczej wstyd dla ciebie. Inni dostają się za pierwszym razem. Armia to nie klub towarzyski gdzie można się po prostu zapisać. Do armii biorą najlepszych.

 • Anonim (v3GMX), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  " Najlepszych" hahaha spadłem z krzesła :).

 • Anonim (ANyAYR), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No to teraz już na pewno do wojska się nie nadajesz, zwłaszcza jeśli spadłeś na główkę.

 • Anonim (AtPyAt), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Biorą najlepszych " haha bo ku... a je... e z mostu na klatę!

 • Ja też :D.

 • Anonim (ANx25g), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hahaha tak najlepszych yhym ;] tatuś podzwonił i załatwił etacik :).

 • Anonim (AN0Wvp), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W NSR przedewszystkim, w pierszej kolejnosci powinni znajdowac sie byli zolnierze jednostek specjalnych ZW, STRAZ GRANICZNA CZY BYLI KOMANDOSI ludzie ci maja wielka wiedze i potencjal, ale sa dla naszego panstwa bezuzyteczni, jest to przykre! Ale. Mysle ze jesli sobie o nich przypomna, bedzie juz za pozno! Zycze powodzenia.

 • Anonim (AE7FeM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Śliczna pani na zdjęciu :).

 • Anonim (AE7qpk), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co wam te wojsko 12 lat i po pracy Bo żeby dociągnąć 15 lat musicie zostać podoficerem lub oficerem A żeby to zrobić to trzeba wylizać pupę tu i tam Taka prawda możecie być po 4 misjach i mieć wykształcenie wyższe a i tak droga do szkółki jest daleka Mówię to bo służę już parę lat i wiem jak jest.

 • Anonim (ALUt0z), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  U mnie tylko najlepsi startują na Szkołę do Poznania, znają regulaminy, metodykę itp i to wszystko co pdf powinien znać i umieć.
  Jak zadaję pytanie kto chce starać się na Szkołę rękę podnoszą wszyscy, ale gdy zapytam kto ma średnie wykształcenie to już zostaje kilka rąk w górze. Wniosek taki że nawet ci szeregowi nie wiedzą jakie warunki muszą spełnić żeby iść na szkolę ale najbardziej krzyczą, gdy trzeba wsiąść służbę lub jechać na poligon to sypią się L4.
  Godzina 1530 podoficerowie przychodzą do swoich sal/kancelarii a szeregowy już przebrany z referentką w ręku żeby tylko zamknąć drzwi i do domu. Więc nie płacz i nie mów że szeregowi mają tak źle.
  Podpisywałeś kontrakt wiesz na jakich warunkach nie narzekaj.
  2014-03-26, 19:56A wypowiem się jeszcze na temat służby przygotowawczej, chętnych jest bardzo dużo bo śledzę na bieżąco sytuację, wniosków jest jeszcze więcej i to jeszcze z zaległych lat. Samo WKU dostaje małą ilość "zadań" średnio 20-30 (tylu kandydatów wysyłają na przeszkolenie) co kilka miesięcy a chętnych znowu przybywa.
  Pomijam fakt znajomości bo tego się nie przeskoczy.

 • Anonim (AE78wo), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Początek nsr było 400 zł na mieśąc to się opłacało pużniej zmieniono na 80 zł za dzień służby apamientajcie że w gotowości jesteście cały rok j.

 • Anonim (AKcLj7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko schodzi na psy, dzis żolnierz, ksiadz czy inny "zawod", ktory w rzeczywistosci powinien byc traktowany jako służba ludziom, kraju itd., traktowany jest jak szybki, lekki zarobek, bo taki żołnierz co on na codzień robi w jednostce? Gra w karty? Nieliczni pójdą na silownie ale to bardziej dla podniesienia swojego ego... jestem żolnierzem, mam mięśnie, WOW jestem lepszy od innych... ale własnie, ktory tak naprawde sie chce wyszkolić... ?