Restauracja

 • Anonim (AtPxHg), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Była w dniu wczorajszym w restauracji Antica, wyszłam niezadowolona, a wręcz oburzona. Po 40 min czekania dostałam dwa spaghetti oraz pierogi z fetą i szpinakiem. Spaghetti było okropnie, nie doprawione i kweśne, pomidory twarde i ze skórka, cebula surowa, marchewka twarda i na dodatek całość posypana pietruszką. Natomiast pierogi dostałam z zepsutym, kwaśnym i sczerniałym szpinakiem. W momencie płatności nie pożałowałam sobie słów krytyki na temat podanego jedzenia, otrzymując odpowiedz od ironicznie uśmiechniętej kelnerki iż przed chwila jadła szpinak i był całkiem dobry. ZERO "PRZEPRASZA", ZERO "BARDZO MI PRZYKRO". Nie dość, że jedzenie było paskudne, to obsługo niekompetentna i bezczelna. Więcej nie skorzystam z ich usług.

 • Anonim (ALUt0z), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Straszne,
  A dziś nie ma słońca i to ci nie przeszkadza?
  Dostałaś przepustkę ze szpitala na XXlecia i świrujesz.

 • Anonim (V8AvS), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrego jedzenia nie da się zrobić z mikrofali w 2 minuty, trzeba poczekać a, że nie smakowało to chyba masz jakiś dziwny smak bo mi tam zawsze wszystko smakuje.

 • Anonim (AtPxQS), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zawsze, kiedy jestem w Antice, czekam ok. 30 minut. Uznaję to za normę, którą wykorzystuję na miłą rozmowę ze znajomymi. Nie zdarzyło mi się, żebym zjadła tam coś, co było nieświeże, a, i jeśli chodzi o obsługę, to też mam pozytywne odczucia. Ale to tylko moje zdanie :).

 • Anonim (AKcLj7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja też jadam w Antice, ale nie zdarzyło mi się, żeby coś było niesmaczne. Prawda, trochę trzeba poczekać, ale jak wyżej napisano, jeżeli coś się robi na świeżo to trochę trwa. Byliśmy niedawno grupą na obiedzie i nawet cenę alkoholu można było negocjować.

 • Anonim, 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie