Nadal nie zapinamy pasów, prawie 100 mandatów wystawionych

Dyskusja dla wiadomości: Nadal nie zapinamy pasów, prawie 100 mandatów wystawionych.


  • "akcja łatwizna" (vrYiL), 2014-03-14 14:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A może by tak przeprowadzić akcję "POSZUKUJEMY SKRADZIONE POJAZDY" lub coś podobnie korzystnego, bo stanąć i wyłapywać "przestępców" bez pasów to nawet przedszkolaki by potrafiły. No ale w sumie koło 10 tyś. Do budżetu wpadło...

  • M (AjWoVh), 2014-03-14 14:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A może zainteresować się autobusami MZK. Dziś widziałem dosłownie czterośladowca, krzywy że aż strach.

  • Anonim (AtPx5t), 2014-03-14 18:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "akcja łatwizna" - wiesz ile osób ginie, albo ile jest rannych, bo nie zapinają pasów. Potem jest płacz i zgrzytanie zębów. Bardzo dobrze, że stali ;-) Może łatwizna, ale jaka pożyteczna.

    MZK, to inna bajka. Ale też warte uwagi :D.

  • kuba (AtPxqH), 2014-03-14 18:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A druga polowa zginęła bo miała zapięte pasy? Spytajcie Antka Chlastawe jak wisiał w bobrze na pasach w dachującym Polonezie. Gdyby nie Heniu Nawrot i synowie. Utopił by się.

  • kuba (AtPxqH), 2014-03-14 18:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Myślę ze nie zostanie bo nie pomyśli tego artykułu dziękuję ale taka jest prawda.

  • Bruce (AN0IqI), 2014-03-14 19:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jestem wewnątrz swojego samochodu, to tak jakbym był w środku swego domu. I nic nikomu do tego co tam robię. Różnica jest taka że na drodze muszę uważac aby nikomu nie zrobic krzywdy, a czy krzywdę zrobię sobie to jest moje życie i moja sprawa. Pasy owszem powinne byc w wyposażeniu, ale nie obowiązkowe.

  • Rrrr (AE7sX8), 2014-03-14 21:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W średniowieczu na podróżnych napadali zbóje. Teraz robi to policja.

  • Reklama

  • Gazda (AjWoVh), 2014-03-15 09:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~Rr napisał(a): W średniowieczu na podróżnych napadali zbóje. Teraz robi to policja.

    Cysto prowdo!

  • Anonim (AtPx5t), 2014-03-15 09:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak podczas wypadku (z niewielką prędkością) uderzysz swoim łbem w szybę i pękną Ci kręgi szyjne, to wtedy będziesz płakał. Jesteś w swoim samochodzie, to później lecz się za swoje, a nie obciążaj podatnika na rehabilitacji i rodziny, żeby Ci tyłek podcierali. Wszyscy mądrzy, bo państwo okrada, ale żeby pomyśleć, to nie ma komu i trzeba przymuszać nieuków. Mniejszym kosztem jest policjant pilnujący, czy masz zapięte pasy, niż leczenie kaleki przez wiele lat. Niejednemu pasy uratowały życie, a przypadek Chlastawy (jak ktoś to opisał) jest jeden na milion. Jak zdechniesz za kierownicą, to Twoja sprawa, żebyś tylko nie zabił innych.

  • Rrrr (AE7Zsr), 2014-03-15 09:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Za tydzień akcja zatrzymaj się na stopie w Chościszowicach. Zatrzymanie się uratuje cię przed zderzeniem z pociągiem widmo. Niezatrzymanie uratuje budżet.

  • on (ANGHwD), 2014-03-15 12:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~Bruce napisał(a): Jestem wewnątrz swojego samochodu, to tak jakbym był w środku swego domu. I nic nikomu do tego co tam robię. Różnica jest taka że na drodze muszę uważac aby nikomu nie zrobic krzywdy, a czy krzywdę zrobię sobie to jest moje życie i moja sprawa. Pasy owszem powinne byc w wyposażeniu, ale nie obowiązkowe.

    Prawda :).

  • Bruce (AN0IqI), 2014-03-15 13:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Anonimie nie podniecaj się bo ci żyłka pęknie i wtedy ty będziesz obciążał podatników swoją nieudolnością. Wkurwia mnie taki sposób myślenia. Jeżeli mnie się coś stanie a nie komuś, to powtarzam jest to tylko i wyłącznie moja sprawa, i wcale nie żądam aby ktoś podcierał mi dupę jak to górnolotnie ująłeś, i nie pisz komunałów o biednych podatnikach co płacą za moją głupotę, gdyż fundusz zdrowia sam sobie opłacam a gdy chcę skorzystac z jego usług to niestety muszę czekac w długiej kolejce albo sięgnąc do swojej kieszeni a nie podatnika.

  • Anonim (AtPx5t), 2014-03-15 16:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tobie zaraz żyłka na tej dupie strzeli i nawet zapięte pasy nie pomogą. Jak będziesz kaleką, to będziesz skamlał o zasiłki z państwowej kasy, bo nie będziesz miał jak zarobić na chleb. Wtedy wrócisz do tego tematu i będziesz stukał się w pusty łeb ( o ile będziesz mógł ruszać ręką). A ja będę musiał płacić składki na "warzywo".

    http://www.info.clicktrans.pl/fakty-i-mity-na-temat-stosowania-pasow-bezpieczenstwa/.

  • hemi (AkNl36), 2014-03-15 18:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja myślałem, że pasy są stworzone do tego, aby dac jak największą szansę na przeżycie w razie wypadku, a nie po to aby w niespełna 40 milionowym kraju w środkowej europie na początku XXI w można było łatać dziurę budżetową...

    Dla mnie pasy to taka sama podstawa jak dobra muza w aucie - bez tego nie ruszam, i moi pasażerowie też muszą być zapięci i juz!
    Jak ktos czuje się ponad prawami fizyki to niech to udowadnia, ale nie w moim aucie ;).

  • kuba (AtPxqH), 2014-03-15 18:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja pisałem o Koledze Antku i byłem też świadkiem jak spaliły sie 2 osoby miotające sie by odpiąć pasy 6 lat pracy w serwisie jazda po kraju widzisz wiele a w Otoku jest chłopiec, któremu miesiąc przed zdarzeniem wyśniło się całe zdarzenie i mimo to bo nie wierzył on i ojciec w sny dziś jezdzi na wózku skok do wody złamany kręgosłup widać mamy zapisany los i policjant może pouczać nie karać jak taki dbały o moje zdrowie - co ty na to /widać woli kasę/.

  • 1
  • 2

Reklama