Lodowisko tylko do piątku

Dyskusja dla wiadomości: Lodowisko tylko do piątku.


 • Anonim (ANGwuZ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda że do piątku, tym bardziej że idzie ochłodzenie.

 • Anonim (AsdUOA), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A miało być czynne do 21, 03, 2014.

 • Anonim (ANGMyV), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najpierw miało być do końca marca, potem do 23. 03 a teraz jeszcze skrócili do 14. 03.
  Na pytanie dlaczego, odpowiedziano mi na lodowisku że się nie opłaca. Co to Qrwa ma znaczyć? Nie wszystko musi się "opłacać" materialnie. Szkoły, przedszkola, biblioteki i szpitale też się nie zawsze "opłacają" i co, też je trzeba pozamykać?

 • Anonim (AkNpAu), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No no, nie irytuj się. Długi trza spłacać.
  Kto to ma zapłacić? Lodowisko, basen i inne bajery to zwykła wyborcza kicha.
  Teraz dopiero się zaczyna. Zobaczysz po wyborach jaka jazda będzie.

 • Anonim (ANuBgl), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mają rację, że zamykać, jest ciepło więc na spacery, nie będą dla kilku osób prowadzić nieopłacalnego interesu. Niektórym jak zawsze się nie dogodzi. Polak jak zwykle marudzi, jak ciepło, to chce jeżdzić na łyżwach, jak jest zimno, to chciałby, żeby było słonecznie i ciepło.

 • Anonim (AN0kIw), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co ty pierniczysz? Pewno pojęcia nie masz o jeżdżeniu na łyżwach to ci lodowisko nie potrzebne. Lodowisko nie wyklucza spacerów i tak jak boiska przy szkołach pełni przede wszystkim funkcję społeczną, Zapewnia młodzieży i innym mieszkańcom możliwość zdrowego ruchu i rekreacji. Nie wszystko musi zarabiać!

 • Anonim (ANGImS), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest wiosna, ciepło... Czas na rower i rolki.

  Do przedmówcy: MOSiR nie jest instytucją charytatywną i musi zarobić pieniądze jak każda jednostka budżetowa, aby pokryć wszystkie koszty. Przy takiej aurze utrzymywanie sztucznego lodowiska jest nieopłacalne. Prąd kosztuje! Zapłacisz rachunek, wyrównasz stratę?

 • Anonim (ANUYRT), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najpierw zima miała być do 23. 03 a skróciła się do lutego. Na pytanie, dlaczego skróciła swój pobyt, odpowiedziała, że jej się nie opłaca tak dlugo mrozić, bo to odbija się negatywnie na jej zdrowiu. Każdy ma prawo zmieniać zdanie.

 • Anonim (AN0ZsE), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja nie muszę. Nachapałem się wcześniej. A jeżeli już, jak twierdzisz, "wszystko musi zarabiać" to może masz rację ale tylko w tym sensie że za pewne świadczenia płacimy pośrednio, poprzez podatki. Taka placówka jak lodowisko nie koniecznie musi wykazywać zysk z samych opłat za bilety. Budżet finansuje wiele mniej potrzebnych rzeczy. Sport to zdrowie. Lepiej dofinansować lodowisko niż leki i leczenie schorzeń ruchu.