Oznakowanie drogowe

 • Anonim (AKcLj7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam :) chciałem tylko poruszyć kwestie znaków drogowych czytaj STOP na przejeździe kolejowym koło Chościszowic. Ciekaw jestem po co one zostały ponownie zamontowane przecież po tych torach kolejowych pociąg już nie jeździ od lat więc wydaje mi się że są nie potrzebne. Proponował bym zamontowanie ograniczenia prędkości i postawienie barierek. Drogi zarządco przemyśl propozycję :P.

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tymi torami prawdopodobnie będą jeździły pociągi z odpadami toksycznymi na Wizów.

 • Anonim (qWGZl), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ech... Nie mam pojęcia kto Ci tych bzdur o tych toksynach naopowiadał ale widze, że słuchasz tego jak świnia grzmotu. Jak już Ci raz napisałam torów w miejscowości Chościszowice już nie ma gdyż je zabrano, są tylko na przejazdach a dalej jedynie pozostałości po podkładach i kamienie. Proponuje weź sobie człowieczku rowerek w niedzielę, jedź i sam zobacz i przestań siać plotki na istotnych. A co do znaku to nie wypowiadać się nawet nie będę bo jest on niepotrzebny, też tamtędy jeżdżę samochodem i mnie on irytuje tym bardziej że wiem, że tych torów nie ma. Podejrzewam, że to po prostu wabik na kierowców bo nieraz za gazownią lub na przystanku w/w wioski stoi "niebieskie autko" i potrafi nieprzyjemnie przypomnieć o znaku o którym rozmawiamy.

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do zwinki. Od świń, to sobie poszukaj wśród znajomych. A odpady to rzeczywistość. Szkoda że, w Łące mają radnego, który tańczy jak mu w gminie każą. To tylko świadczy o nim jak informuje mieszkańców o zamiarach gminy. A po drugie, widzę że przejąłąś się ta sprawą, to już coś. Dowiedz się w gminie.

 • Anonim (AE7g31), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten znak jest totalnie bezsensowny tym bardziej ze wyłączono też sygnalizacje na torowisku... a Wizów sprzedali inwestorowi i rozje... li na Amen. Chyba o to chodziło jak mniemam.

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No właśnie, trochę to dziwne, ale informacja o takim składowisku jest jak najbardziej wiarygodna. Z resztą, do tego nie potrzeba drogi kolejowej.

 • Anonim (Ak5Dcb), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja mam to wszystko w d...

 • Anonim (AE7eyG), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten znak jest jak najbardziej potrzebny naszemu państwu by mogło ono w świetle prawa ograbiać obywateli.

 • Anonim, 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  / No to masz złe, informacje że nic tam nie jezdzą tam pociągi otóż jezdzą towarowe więc polecam najpierw zapoznanie się z ową sytuacją a potem pisaniem ;) Sygnalizacja też działa oraz torowisko jak już mówiłem służy jak szlak dla pociągów przewożących materiały palne; paliwo itp.

 • Anonim (ANGMyV), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To musisz mieć strasznie wielką...

 • Anonim (AE71bs), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ty dzieciątko nie wypowiadaj się lepiej jak nie wiesz o czym mowa. Przypuszczam że nie wiesz nawet gdzie są te Chościszowice.