Dominik Zadora triumfalnie powrócił na ring

Dyskusja dla wiadomości: Dominik Zadora triumfalnie powrócił na ring.


 • Anonim (dGxZZL), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oglądałem filmik z zawodowej walki. Trafił Dominik na łosia bez techniki który się na niego rzucił bez myślenia. Nie ma co się dziwić, że to się tak szybko skończyło.

 • Anonim (AFYrNE), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rób co najlepiej ci wychodzi.

 • Anonim (evggdw), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jurek może ty staniesz oko w oko z Dominikiem, wygrał, był lepszy, i koniec kropka.

 • Anonim (AE7g6Q), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Typowo polskie zachowanie, Dominik wrócił po przerwie i odnosi sukcesy, więc pewnie odnosi je tylko dlatego, że walczy z łosiami :/ Przykre to...

 • Anonim (AtPyoK), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jurek skoro jesteś takim "fachowcem" jeżeli chodzi o ocenianie poziomu zawodników sportów walki to czemu nie uruchomiłeś swojej inteligencji i nie sprawdziłeś u wujka Google kim był przeciwnik Dominika? To że akurat w tej walce Scibran wybrał taką a nie inną taktykę to jego sprawa ale nie masz prawa nazywać go łosiem. A tak przy okazji to z tego co wiem Dominik potrzebuje sparingpartnerów w przygotowaniach na Puchar Świata więc może zaszczycisz Klub swoją obecnością i pokażesz co nieco. Może nawet wytrzymasz dłużej niż Scibran?

 • Anonim (AMO5Ap), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dominik pamiętaj - pokora, pokora i jeszcze raz pokora. Szacunek dla przeciwnika i rozsądna walka w duchu sportowej rywalizacji. Powodzenia, trzymam kciuki.

 • Anonim (AtVaCn), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ha ha pan dominik to zazdrosnica a panu gratuluje zwyciestwa jakie by nie bylo.

 • Anonim (vZao6), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie znam gościa ale szacun za to i życzę powodzenia!

 • Anonim, 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten caly Scibran to kelner, wujek google niewiele o nim mowi a jak juz, to o jego przegranych. Zadora jako zawodowiec walcyzl z jednym dobrym zawodnikiem i tamta walke przegral z kretesem. Teraz bije slabiakow.

 • Anonim (AtPyoK), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powiedzcie skąd w niektórych wpisach tyle złości i zawiści. Nie wiem dlaczego zawsze znajdzie się jakiś niedowartościowany malkontent, któremu wszystko się nie podoba. Nikt, kto decyduje się wejść do ringu, oktagonu czy na matę aby walczyć nie zasługuje na miano słabiaka czy kelnera. Po drugie Dominik miał dwa lata przerwy i Twoim zdaniem Anonim, powinien może zacząć od Buakawa albo Kulebina? A po trzecie nie wypowiadaj się w temacie z kim Dominik walczył zawodowo bo nie masz o tym bladego pojęcia.

 • Anonim (AtPyoM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo, oby tak dalej. Reszta niech pójdzie na ring i też obije paru "słabiaków" skoro to takie łatwe.