Czy pomyłki sędziego w meczu BKS-KSK były przypadkowe?

Dyskusja dla wiadomości: Czy pomyłki sędziego w meczu BKS-KSK były przypadkowe?.


 • Anonim (AE7hhR), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skandal!

 • Anonim (AtPxzG), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super! Tyle, że nie bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi. Telefon, do prezesa, uzgodnienia, satysfakcja, rzut karny z kapelusza, działacze nie chcą działać... a, może wystarczy lepiej grać w piłkę ;).

 • Anonim (A5wKQq), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czesto ogladam spotkania IV ligowe i "podziwiam" panow z gwizdkiem za ich nieudolne decyzje, za tragiczne ocenianie sytuacji na boisku i oszukiwanie zawodnikow i klubow, ktore nie chca do nich podchodzic z "ofertami". Koncowka sezonu to "zniwa" dla pseudo sedziow. Jako trener, mialem pomeczowe tragedie mlodych pilkarzy, ktorzy po "wydrukowanym" meczu siedzieli w szatni i plakali. Co ma trener takim chlopcom powiedziec? Ze sedzia sie nie mylil, a my gralismy zle? POLSCY SEDZIOWIE TO IV LIGA EUROPEJSKA!

  Prosze zobaczyc, kto sedziuje w Brazyli: Uzbekistan, Kazachstan i panowie z Afryki. Gdzie sa "Gwiazdy" polskich boisk? Puchary Europy i Liga Mistrzow, nigdzie nie ma arbitorow z Polski.

  Tak wyglada nasza Liga, nasi sedziowie i dzialacze ktorzy wszystko zrobia "pod stolem", gdy aspekt sportowy nie wystarczy.

  Nigdy nie bedzie lepiej, dopoki wszyscy dzialacze klubow nie powiedza, STOP OSZUSTOM BOISKOWYM W CZARNYCH SZMATACH.

 • Anonim (1nUNe), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla tego popieram ten list Pana Jacka ponieważ milczenie oznacza zgodę. Szymczak na Prezesa.

 • Anonim (AE78KV), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten sędzia sprzedawczyk nie powinien już sedziować nigdy! Do prokuratury doniesienie złożyć na tą zakazaną morde. Przez tego idiote zanika jaka kolewiek zasada fair play.

 • Anonim (AtPyA4), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prosimy o rewanż!

 • Anonim (AtPyeJ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo p Jacku, a ten z ozpn jelenia gora to nikt.

 • Anonim (ANI7bM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak OZPN będzie w Boleslawcu to Jelenia gora nie zrobi krzywdy nam ani Kowarom.

 • Anonim (AKcLj7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale proszę się nie dziwić i proszę popatrzeć z drugiej strony. Ja sam niedawno zacząłem przygodę z sędziowaniem i sam się przekonałem, jak trudno jest sędziować mecze. Z pozoru może się to wydawać proste, ale takie nie jest. Wystarczy sekunda dekoncentracji, zła decyzja, niezadowolenie i mecz może zacząć się źle układać. I proszę również zobaczyć, co się dzieje teraz na Mundialu. Tam jest, że tak powiem sama 'śmietanka sędziowska' a co się dzieje? Kilka nie uznanych bramek, karny z rękawa, nie uznany faul po którym była bramka, zła ocena spalonego i tak dalej. Dlatego tu mamy IV ligę i sędziowie popełniali, popełniają i będą popełniać błędy. Nawet najlepsi to robią i tak niestety już było, jest i będzie, że niektóre mecze po prostu rozstrzygają sędziowie.

 • Anonim (ANUuwx), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powiem krótko BKS od lat krąży między 4 ligą a Okręgówką.
  Na okręgówkę BKS jest mocny, a 4 liga dla BKS jest za silna.
  Więc w tym wszystkim należy znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy.
  Myślę że takie miasto jak Bolesławiec powinno grać w sezon w sezon przynajmniej w 4 lidze czemu jest więc inaczej? Wielu piłkarzy którzy grali w BKS grają super piłkę w miejscowościach ościennych dlaczego tak się dzieje? Myślę że w BKS popełnia się błędy szkoleniowe i nie wykorzystuje się w pełni potencjału szkolonej młodzieży na potencjalnych piłkarzy w pierwszej drużynie. Myślę że BKS jak by zrobił odpowiednią mieszankę młodości z rutyną to była by super drużyna. A od lat wiedzę że tego nie umie się stworzyć. Nie wiem więc o co chodzi.

 • Anonim (ANI7bM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do xxx kolego dobrze wiesz jeżeli jesteś sedzia jak można robic walki na zlecenie, w przypadku meczu sobotniego, byl to klasyk w wykonaniu tego pana z gwizdkiem, nalezalo zwrocic uwagę od początku co on wyprawia, i jaki ma cel.