Pojemniki do segregacji smieci

 • Anonim (ANi7zO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bulwersują mnie wysypiska śmieci wokół miejsc gdzie stoją pojemniki do segregacji śmieci. Wyrzucane jest wszystko: kineskopy po starych telewizorach, szmaty, kartony po pizzy- nikomu nie chce się ich pognieść i wrzucić do pojemnika. WSTYD- nikomu to nie przeszkadza? Jestem zdecydowanie za segregowaniem takim jak w innych miastach, każdy ma swoje pojemniki i pilnuje czystości i porządku.

 • Anonim (AtPxr7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mnie bulwersuje, że pojemniki są za rzadko opróżniane, i mimo szczerych chęci segregacji śmieci, nie mam ich gdzie wyrzucić. Proponuję zatem każdemu z mieszkańców bloku postawić osobny rządek pojemniczków, monitoring boksu śmietnikowego i po kłopocie.

 • Anonim (AE7FsB), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  U mnie pod blokiem też jest stała "wystawka". Kartony to pikuś. Gorzej ze szkłem, które nie mieści się do kontenera. Stanowi realne zagrożenie dla dzieci bawiących się wokół. A wystarczy rozbić w szmacie i wrzucić kawałki do kontenera. Niestety, dla większości to zbyt duzo roboty.

 • Anonim (AtPxr7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkło, jak dobrze machnąć, samo się rozp* w tym pojemniku. W plastikach problem polega na tym, że się ludziom butelek po napojach zgnieść nie chce...

 • Anonim (AE7FsB), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale podobnie jest ze szkłem. Jak się nie zmieści, to łatwiej pierd*ć obok kontenera.