Prawnik ws. ZUS/emerytury

 • Anonim (ANGJVW), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy jest w Bolesławcu prawnik znający się na przepisach którymi rządzi się ZUS, dotyczącymi naliczania emerytur? Najlepiej jeśli byłaby to osoba na tyle kompetentna by reprezentować interes klienta przed sądem.

 • A czy ten klient ma być powodem, czy pozwanym? I na ile % ma być kompetentna? Złudne marzenia. Przeczytaj emerytko Ustawę, a jak nie skumasz to zadaj konkretne pytanie w sprawie tej emerytury. Gwarantuję, że kilku Anonimów da Ci radę.

 • Anonim (ANGJVW), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Klient czyli ja jestem powodem. Uważam że ZUS nieprawidłowo naliczył mi emeryturę m.in. dlatego że nie naliczył wszystkich lat pracy. Poszukuję jednak osoby która byłaby w stanie przeanalizować inne błędy ZUSu w tych wyliczeniach.

 • Anonim (AE71Pq), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A nie wystarczy napisać do zusu (bo pewnie na odwołanie już za późno) pismo z prośbą o wyjaśnienie dlaczego nie uwzględniono okresów zatrudnienia, które Pani zdaniem powinny być uwzględnione? Dostanie Pani czarno na białym które okresy uwzględniono... A później (ewentualnie) może się Pani zastanawiać co i jak.

 • Anonim (AN0kcC), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pisałam i dostałam poprawkę w której popełniono kolejny błąd :/ Na kolejne odwołanie ZUS nie chce odpowiedzieć więc zostaje tylko droga sądowa.

 • Anonim (AE7FfV), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  2014-05-08, 11:24Z tych co kojarzę, to:
  Mec. Grudzień, Brusiło, Łysakowski, B. Borys, Chlebowicz, Łysiak, Complak, Baliński i wielu, wielu innych radców czy adwokatów.

 • Anonim (AN0JEL), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A która z ww. Osób jest najbardziej polecana? Może ktoś także sądził się z ZUSem?