Pseudograficiarz ujęty przez straż miejską

Dyskusja dla wiadomości: Pseudograficiarz ujęty przez straż miejską.


 • Anonim (AFNhga), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Łapę odrąbać i po sprawieNiech buli teraz z 1000 zł i po sprawie gnuj jeden. Zawsze mnie to wkurzało zwłaszcza, jak jest nowa elewacja i za tydzien idiota ją dewastuje. Co to w deklu ma, ze mu sprawia radość jak niszczy.

 • Anonim (ANGHRp), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czasem myślę sobie, kto bardziej szkodzi. Czy - sprawca takich bohomazów. (Zwykle młody człowiek, pozbawiony gustu, wyobraźni i poczucia pewności siebie. ) Czy - może chory system, który zamiast nakazać (i potem wyegzekwować) sprawcy naprawienie szkody i dodatkowo jako karę wychowawczą, wykonanie pracy pożytecznej społecznie, bawi się w papierkową przekładankę. By potem orzec znikomy stopień szkodliwości, tudzież nie znaleść dowodów przeciwko sprawcy. Samosąd też nie jest wyjściem. Ale nie jest to systuacja zdrowa.

 • Anonim (AFNhga), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie jesteśmy jeszcze zamożnym społeczeństwem. Gonimy ten zachód i jeszcze to potrwa. Dlatego dużo wysiłku i pieniędzy kosztuje zrewitalizowanie zabytków, spółdzielniom termomodernizacje bloków. Tym bardziej cieszy oko zwykły Polak jak widzi w naszym pięknym mieście odnowione budowle. Przypomnijcie sobie Bolesławiec 15 lat temu. Same szare blokowiska. A teraz -jedno z piękniejszych i zadbanych miast w kraju. Gówniarzeria jest głupia i będzie niszczyć. Więcej monitoringu i kontroli nocą to jedyny chyba sposób, by chronić odnowione budowle. Pozdrawiam.

 • Anonim (AN0obU), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wow jestem pod wrazeniem, co za osiagniecie! Gratuluje!

 • Anonim (AtPyfb), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kara za niszczenie- prace społeczne na rzecz miasta/sprzątanie pod nadzorem Straży Miejskiej.

 • Anonim (AtPxJh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zrozumieć artystę trzeba...

 • Anonim (AprItG), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Heniu są i tacy co im nic nie dopasuje. Raz ci za gorąco, a raz za zimno nigdy w sam raz. A ja […] komentarze takich buraków. Sam widze na własnych oczach jak się Bolec zmienia. Pracuje w Niemczech wpadam raz na 2 lata. Wtedy zmiany sa jeszcze bardziej wyraźne. Pojedź do Wałbrzycha, czy Ostrowa Wlkp i porównaj te miasta do naszego. I to ja zarabiam fajną kasę i żyje na luzie. A ty rypiesz pewnie za grosze i narzekasz. Jak ci nie pasuje w mieście zawsze sie możesz wyprowadzić.

 • Anonim (AsdU1q), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy artyści to psie krwie.

 • Jeśli jakiś burak podpisywał się jakimiś bohomazami czy wypisywał inne CHWDP to źle, ale z drugiej strony, można by udostępnić wszelkie smietniki itp obiekty grafficiarzom na poziomie, aby zrobili miasto weselsze :)
  Przykład śmietnika zrobionego przez profi graficiarza :).

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AtPGO9), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz mozecie oceniac czy to bahomaz...

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.