Słowianie - najstarsza cywilizacja na Ziemi

 • Anonim (eMkk93), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Całość: http://www.monitor-polski.pl/piramidy-w-bosni-calkowicie-zmienia-historie-gatunku-ludzkiego/
  "Odkrycie w 2005 roku piramid w Bośni przez emigranta bośniackiego Semira Osmanagicha miało szybko stać się sensacją światową, jednak po 7 latach nadal niewiele się o tym mówi i pisze. W badaniach archeologicznych uczestniczą niemal wyłącznie wolontariusze i ludność miejscowa, której Osmanagich płaci w własnej kieszeni i datków na fundację... ... Przewodząca badaniom archeologicznym Włoszka dr Sara Acconci twierdzi wprost, że poświęciła swoją karierę, gdyż oświadczono jej wprost, że jeśli się tym zajmie, to już nigdy nie będzie mogła znaleźć pracy jako archeolog. Mimo to dołączają do niej kolejni śmiałkowie z tej profesji, także z Egiptu i innych państw. Notki w Wikipedii potwierdzają tylko, że znani i cenieni profesorowie powinni zostać zaliczeni już do skamieniałości, a nie do świata naukowego. Ponieważ archeologowie na zachodzie sprawę ignorowali, Osmanagich zdecydował się na zaangażowanie rosyjskiej Akademii Nauk Naturalnych, do której wstąpił jako zagraniczny członek. Wynik niedawnej rosyjskiej ekspertyzy z użyciem węgla radioaktywnego C14 przeszedł wszelkie oczekiwania. Materiał organiczny znaleziony w głębszych warstwach pokrywających piramidę ma ok. 25, 000 lat. Odkrycie to całkowicie zaprzecza sumeryjskiemu i babilońskiemu pochodzeniu naszej cywilizacji, stawia też w innym świetle kulturę Egiptu i pochodzenia jego piramid. Po tym odkryciu możemy więc śmiało przypuszczać, że Słowianie mogą być najstarszym cywilizowanym narodem na Ziemi, choć jeszcze nie ma dowodów na to, że to my budowaliśmy piramidy w Bośni. Nie można mieć wątpliwości, że w przeszłości były wielkie cywilizacje, nawet potężniejsze od obecnej. I coś powodowało, że upadały, a ludzkość musiała się odradzać niemal od początku. Zapisy na ten temat można znaleźć w księgach starożytnych z Biblią włącznie, jednak człowiek nie potrafi się uczyć na błędach i znów doprowadza do krytycznej sytuacji, gdy nasz los wisi na włosku. O piramidach w Bośni i tej starożytnej cywilizacji wszyscy powinni wiedzieć. Powinniśmy też znać przyczynę zagłady tych ludzi – czy była to katastrofa naturalna, czy też wielka wojna? A może opuścili nasz glob z jakichś powodów? Zdjęcia innych obiektów w naszym Układzie Słonecznym - Księżyca i Marsa, wskazują na to, że i tam mogą być piramidy. A niby dlaczego nie? ". http://www.polskieradio.pl/7/179/Artykul/823726,Slowianie-byli-tu-zawsze-Archeolodzy-w-szoku

  Mówi się, że historię piszą wygrani. I że historycy posiadają moc większą od boga, ponieważ bóg nie potrafi zmieniać historii. Wmawia nam się, że początek naszej historii nastąpił w roku 966. Wcześniej, Lechici byli ciemnymi, bezbożnymi małpami skaczącymi po drzewach. Dopiero kościół watykański przyniósł nam ocalenie. Tymczasem byliśmy dumnym, potężnym ludem. A nasza historia sięga dalej niż wszelkich innych. I właśnie dlatego tak się starają, by tę dumę w nas zabić.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (e3J27b), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A w pewnym grodzie nad rzeką Bóbr do dziś żyją potomkowie starożytnych słowian którzy budowali te piramidy. A koniki polne z Bolca są spokrewnione z konikami z Bośni.

 • Anonim (AE7hnL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Słowianie nigdy nie byli najstarszą nacja na ziemi i nikt nie wie skąd się wzięli, temat zastępczy do wałkowania byle czego byle by wałkować. Jest mnóstwo opracowań naukowych bez wygłaszania mądrości na takich forach.

 • Anonim (AE7gFC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (dqzMng), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mnóstwo opracowań naukowych powstałych na bazie innych opracowań naukowych, naukowców pracujących dla grantów płynących od korporacji, układów sił nie zawsze czystych.

  Jeśli temat dla Ciebie jest zbyt trudny, zawsze możesz wałkować inny, np. - gdzie się udać na wakacyjny seks.

  A innym polecam:
  "Księga Popiołów" T. S. Marski.

  http://www.katerina.nowyekran.pl/category/bez-kategorii/index.php?p=84368

  "Dlaczego Rzymianie nie przeszli Karpat?

  Dla przeciętnego człowieka historia Polski zaczęła się od Mieszka I – nic nie wiemy o Lestkach i innych władcach STAROŻYTNEJ Polski.

  Autor przywołuje najróżniejsze kroniki – powołuje się na Kroniki Prokosza, Kadłubka, K. Wielkopolskie, a także pisma arabskie, niemieckie, chińskie, rzymskie...

  Z nich tka niezwykłą opowieść o Wielkiej Słowiańszczyźnie – Imperium jakiego nie przemogło cesarstwo rzymskie, a o którym prawda została zatajona – ABY NIE ZBUDZIĆ ZE SNU JEGO DZIEDZICÓW.

  Nie ważne, jak bardzo Autor jest bliski prawdy – wiem, że pisze prawdę, szczególnie o tym najważniejszym.

  Nie ważne, jak bardzo Autor jest bliski prawdy – ważne, że może odmienić nasze życie – nasze spojrzenie na samych siebie.

  W swoim tekście werwolf napisałem prawdę w sposób intuicyjny i podpierając się logiką.

  Ten tekst ma dwie poważne zalety – próbuje ukazać prawdę tak czystą jak się da oraz...

  Pomaga uwolnić się od brzemienia i odium kłamstw o Polakach, zdejmuje odium polniszewirszaft.

  Pozwala spojrzeć na drugiego Polaka z czystymi oczyma – i potraktować go jak sprzymierzeńca.

  Podobnie jest z książką Pana Marskiego – wyjaśnia nam wiele spraw.

  Tłumaczy, skąd taka nienawiść (i zazdrość) do Słowian.

  Dlaczego Rzymianie nie przeszli Karpat?

  Nie ważne, jak bardzo Autor jest bliski prawdy – wiem, że pisze prawdę, szczególnie o tym najważniejszym z ważnych spraw.

  Kto potrafi kojarzyć fakty – zrozumie, że nawet jeżeli Autor pisał swoje wywody intuicyjnie – to i tak napisał prawdę.

  Prawdę, którą można dowieść.

  Wystarczy wskazać palcem.

  Słowianie posiadali niegdyś potężne państwo. Zostali poprzez powolną infiltrację rozbici.

  Metoda "Dziel i rządź" wciąż jest stosowana na nas.

  A prawda o naszej historii – ukrywana.
  Na naszej historii bazował Tolkien pisząc swoje książki.

  To ważne.

  Nie tylko zresztą on...

  Anglosasi dość powszechnie korzystają z naszej historii, mitologii – i eksponują ją w mediach jako własne pomysły.

  Tylko ten, kto zna temat potrafi rozczytać znaki – subtelnie umieszczone w tle... ".

 • Anonim (e3J27b), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zabrzmiało jak kazanie.