Agencje nieruchomości

 • Anonim (ANGDt4), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Którą agencje nieruchomości w Bolesławcu polecacie do szybkiego sprzedania mieszkania i wynajęcia lokalu usługowego.

 • Anonim (ArCgj7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Błagam cię, ktoś kto szukam mieszkania do kupienia na 100 % trafi na twoje ogłoszenie na np. otodom. Pl lub innym portalu. Płacisz co miesiąc za ogłoszenie od 15-25 zlotych w sumie za kilka portali ogłoszeniowych. Agencje kompletnie nie robią niczego innego oprócz tego że dadzą twoją chałupe lub dom na te same portale. Poza tym (sam sprzedaję właśnie mieszkanie) dzwonią do Ciebie co drugi dzień żeby sprzedać przez swoją agencję pod pretekstem że już mają kupca wystarczy podpisać umowę z nimi. NIE PODPISUJ UMOWY Z TZW "AGENCJI" TO SĄ SĘPY i nic więcej(kroją Cię na koniec od 2-7 % wartości Twojej własnej krwawicy). Daj ogłoszenie na kilku portalach a kukaczy (tak nazywam oglądających) będziesz miał na pewno. Nie wierz w ich zapewnia że z nimi sprzedasz od ręki.

 • Anonim (e8aZfk), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedyś zapytałem przedstawicieli kilku biur czym się różnią od ogłoszenia w internecie? I co ja będę miał z tego że sprzedam przez biuro? W odpowiedzi dostałem: no wie Pan wiele! Bezpieczeństwo (sic! Nie wiem jakie to moje mieszkanie), doradztwo (ale się pytam w czym? ), mamy bazę kupujących (w klatkach zapewne).

 • Ja szybko sprzedałem mieszkanie sam bez pomocy agencji. Trochę chęci, dobre ogłoszenie, miłe nastawienie do klientów i sprzedasz. Większość klientów, którzy do mnie dzwonili upewniali się czy aby na pewno nie jestem z agencji. Agencja z pewnością pozwoli ci oszczędzić czas.

 • Anonim (AN0c23), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale nie pieniądze.