Sokowirówka

 • Anonim (AtPxwX), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ma pytanie czy ma ktoś sokowirówkę? Jak tak to poproszę o opinie lub rady co do jakiegoś produktu. Z góry dziękuję.

 • Anonim (AKcLjz), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja ostatnio kupiłem z alledrogo i powiem szczeze ze jestem pozytywnie zaskoczony.

 • Sokowirówka to super sprawa! Tylko ważne aby była łatwa w czyszczeniu!, bo potem się nie chce tego myć :D... ja myślę obecnie nad "wyciskarką soku", jest to wolnoobrotowa tłocznia - można w niej robić sok nawet z natek, czyli z zielonej np. pietruszki. Sok z owoców i warzyw na zimę jest źródłem witamin i w tym odporności naszego organizmu. Polecam.

 • Anonim (1Y0nr), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Posiadam sokowirówkę firmy Zelmer, sprawdza się wzorowo. Moja posiada pojemnik do którego odrzucane sa resztki po odciśnięciu soku. Niektóre nie mają takiego pojemnika i jest to uciążliwość, gdyż trzeba podczas odciskania soku z większej ilości warzyw czy owoców, czyścić pojemniczek...

 • Anonim (eBCWHJ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedyś wahałam się między sokowirówką, a wyciskarką i zdecydowałam się na wyciskarkę Boduma (wtedy zapłaciłam coś około stówy w takim sklepie internetowym stylowazastawa. Pl, ale to promocja była). Sokowirówka powoduje, że wyciskany sok jest uboższy o sporo składników odżywczych co mnie przekonało do kupienia jednak wyciskarki. Szkoda tylko, że większość wyciskarek jest tylko do cytrusów (mi to jakoś bardzo nie przeszkadza, bo najbardziej lubię soki z grejpfrutów :D.