• Anonim (AjWoVh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Baseny w ramach zajęć szkolnych, pytanie po co? Moczyć nogi, czy może chodzi o naukę pływania. Myślę, że chodzi o to pierwsze. Co do nauki pływania, porażka! Dwa lata zajęć i połowa klasy podzielona, tych co nauczono ( tatuś albo ktoś inny ) nie wliczając w to Panów z basenów-tzw obserwatorzy. I tych co potrafią. I właśnie o ironio im poświęca się więcej czasu, ci co nie dają rady są tak uczone, by się nie nauczyły. Osoby niby uczące -brak kompetencji, a zdarza się, że Panie nauczycielki idące z dziećmi na basen same nie potrafią pływać, a panowie ratownicy mają to gdzieś, zero zaangażowania. Ważne, że szkoła płaci.

 • Anonim (AsdUOM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panowie ratownicy nie są od uczenia. Od uczenia są instruktorzy.

 • Anonim (AE7LTT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Baseny w ramach zajęć szkolnych, pytanie po co? Religia w ramach zajęć szkolnych, pytanie po co? Kino w ramach zajęć szkolnych, pytanie po co? Łyżwy w ramach zajęć szkolnych, pytanie po co? Wycieczki szkolne w ramach zajęć szkolnych, pytanie po co? Zielone szkoły w ramach zajęć szkolnych, pytanie po co? Odpowiedz sobie sam.

 • Anonim (AjWoVh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ok. Skoro brak instruktora, a ratownik się przygląda. Ponawiam pytanie Damiana, po co? Po co? Itd.

 • Anonim (vrYjs), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak to po co. Trzeba kupic bilet dla malucha, zeby basen mogl sie utrzymac. To nie tajemnica ze basen jest nierentowny.

  Niech wladza pomysli zeby zabrac przywileje urzedasa - polowe miasta po urzedach siedzi i oni iich rodziny maja za darmoche. Jak trzeba bedzie kupic bilet to moze wplywy do kasy beda wieksze a tym samym moze zacznie przynosc mniejsze straty, moze nawet zyski.

 • Anonim (A81bic), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co sie tak ratownkow czepiles? Nie oni są od uczenia, ZROZUM.

 • Anonim (AsJN2V), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Akurat ratownicy na tej nieszczęsnej orce chyba najlepiej wypełniają swoje obowiązki. Co do jakości zajęć, prowadzonych przez instruktorów zatrudnionych przez Orkę, wypowiadać się nie będę. Jeżeli ktokolwiek ma zastrzeżenia, to może sprawę zgłosić do kierownictwa basenu. Zajęcia na basenie w ramach lekcji w-fu są niezbędne; każde dziecko powinno w miarę radzić sobie w wodzie, nawet żeby potem nie doszło do tragedii gdy będzie na wakacjach. Wielu bardzo dobrych pływaków w Bolesławcu odkryło swój talent właśnie w trakcie takich zajęć. Pozdrawiam :).

 • Anonim (AE7LTT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zajęcia na basenie dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych są nieobowiązkowe. Ale dzieci uczy się bo wiele z nich nigdy w życiu nie zobaczyłoby basenu.