Plac zabaw w Tomaszowie

Dyskusja dla wiadomości: Plac zabaw w Tomaszowie.


 • Anonim (AN0krq), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak, niecodzienne to wydarzenie. Wybory do samorządu się zbliżają to i "niecodzienne" wydarzenia się zaczną. A tak swoją drogą, plac zabaw oczywiście przy tej pogodzie będzie oblegany, jest zacieniony i dzieciaki będą zabezpieczone przed udarem słonecznym.
  Chyba nie ma w naszym powiecie takiego Orlika czy placu zabaw, żeby ktoś pomyślał o otoczeniu go drzewami. I tlenu by było więcej, bo rozgrzane w upale tworzywo sztuczne wydziela same wspaniałe "zapachy". Ech, żeby wydać publiczną kasę i wstęgę przeciąć, a reszta, nie ma to znaczenia.

 • Anonim (AtPydS), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ważne, że dzieci będą miały się gdzie bawić.

 • Anonim (ALlat9), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ze zdjęć wynika, że postawiono karuzelę obficie polaną wodą przez faceta w sukience z miotełką.

 • Platforma narodowa. Jak to pisałeś to trzeba było siedzieć w cieniu, a nie na słońcu.
  2014-06-09, 19:49jujko. To był jakiś gender.

 • Anonim (ANyWY2), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedy na oś przylesiu zrobią plac zabaw? Po starym pozostał kogucik bez głowy i niebezpieczna huśtawka, ławkę ukradli...

 • Anonim (AE7FEP), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czarny co tam robi?

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda, że autor artykułu ma tak marne informacje. Nie wspomniał nawet słowem, że w tym dniu również w Szczytnicy przy szkole podstawowej otwarto boisko i plac zabaw. Wysmarował nazwisko pana radnego tłustym drukiem a nic nie wspomniał o tych co byli przeciwni budowie placu. Cóż Szczytnica-zapomniana przez wszystkich, zawsze na końcu nawet taki Wilczy Las ma przed nami pierwszeństwo. Przykre, ale prawdziwe. W naszej gminie bardzo widać z których miejscowości pochodzą co ważniejsi urzędnicy gminni i co bardziej wpływowi radni. Tylko podatki do kasy płyną równo od wszystkich. Z podziałem funduszy już nieco gorzej.