Bolesławianin w ćwierćfinale Wimbledonu

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławianin w ćwierćfinale Wimbledonu.


 • Anonim (AkE9p2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedy gra z Jerzykiem?

 • Anonim (dRjUHE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (ANGqDb), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A mnie to nie interesuje. No i co z tego, że ten człowiek jest urodzony w Bolesławcu. Większość mieszkańców nie ma z tego tytułu żadnych pieniędzy. Nawet nie wiem, kim jest ten człowiek. Nie jest mi to do niczego potrzebne. A skoro tak zarabia na siebie - jego sprawa. Więc nie warto robić z tego wydarzenia medialnego. Bo Bolesławiec i ludzie w nim mieszkający mają naprawdę ważniejsze sprawy na głowie niż wspomniane sportowe zmagania.

 • Anonim (AkNphJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A to czasami on nie jest z Lubina a nawet jeśli urodzony w Bolesławcu to dlaczego tu nie został i nie rozwijał talentu na wspaniałych kortach w Bolesławcu?

 • Anonim (AN0WM9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A z jakiej okazji mieli by mieć cokolwiek?
  Chłopak ma talent i doszedł w życiu do czegoś, ma sukcesy a to, że w metryce ma: miejsce urodzenia Bolesławiec to akurat ma najmniejsze znaczenie.

 • Anonim (ANGqDb), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Talent(y) mają także inni ludzie urodzeni i mieszkający na co dzień w Bolesławcu. Dzięki ich talentom istnieją firmy dające zatrudnienie i bogactwo naszemu miastu, istnieją obszary przedsiębiorczości, kultury, edukacji, które autentycznie promują nasz Bolesławiec. Nikt jednak o tych ludziach nie napisze słowa. Nie poświęci im akapitu w newsach dnia. A, że chłopak (tenisista) ma talent... Jego sprawa. Niech z niego korzysta, niech dzięki niemu ustawi się na resztę życia.

 • Anonim (AvDfw8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy sie patrzą jak sie kto ustawia... a co was to obchodzi? Kazdy pracuje na swoj los. Małysz jest z Wisły, a Kubot z Bolesławca. Powinno tu być troche wsparcia z naszej strony, choć nikt nikogo nie zmusza do kibicowania. Jakby gość grywał tylko "na wspaniałych kortach w Bolesławcu", to raczej mało prawdopodobne, ze ktoś by o nim usłyszał. Wimbledon, to coś wielkiego dla tenisistów, wiec z mojej strony szczere gratulacje :).

 • Anonim (ArCnH1), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdybyście słyszeli jego wypowiedź, wielokrotnie powtarzał, że jest z Lubina, a w Bolesławcu się tylko urodził i to miasto nie ma dla niego większego znaczenia, w żaden sposób się z nim nie wiąże. Nazywanie go Bolesławianinem nie jest na miejscu ;).

 • Anonim (AtPxJh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławianin jeden sobie w szpitalu już leży po udarze. Rodzina i Amerykanie w du. E go mają ale jest z Bolesławca. "Po pierwsze mieszkańcy... ".

 • Anonim (AE7Hhv), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No typowy Polak nie interesuje Cię to to po co zabierasz głos. Twoje życie to pewnie pasmo smutnych rzeczy skoro takie informację nie sa w stanie wywołać u ciebie radości. Współczuję ci. A odbiegając. Ja śledzę zmagania Łukasza od ładnych paru lat ( i wstyd się przyznać że na początku nie wiedziałam, że chłopak pochodzi z naszego miasta), gra fajny tenis - już tylko kilku gra w taki sposób jak Łukasz - jest na co popatrzeć.

 • Anonim (eurmNy), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro cie to nie interesuje, to po co zabierasz glos w tej sprawie? Beznadziejny komentarz. To, ze ludzie w Boleslawcu maja wazne problemy, to jeszcze nie powod by wszyscy plakali. Pan Kubot jest wspanialym sportowcem i czlowiekiem, ciesze sie, ze pochodzi z naszego miasta.

 • Anonim (AtPxsO), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W wielu wywiadach prasowych Łukasz podkreśla, że ma rodzinę w Bolesławcu i każde Święta spędza w Bolesławcu. Mimo, że, mieszka w Lubinie (obecnie w Pradze) to każde wakacje dziecinstwa spędzał w Bolesławcu, skąd pochodzą jego rodzice. Wielki sentyment ma do tego miasta i przyjeżdża, kiedy tylko może. Bywa przejazdem między Pragą a Lubinem tylko na 1-2 godz, ale bywa i lubi tu przyjeżdżać.

 • Anonim (dRj0ph), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czuje w powietrzu wszechobecny ból dupy, zawiść ludzką i zazdrość. Pozdrawiam.

 • Anonim (ANbpuK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Zupy - ten co go odstawili z USA do Bolesławieckiego szpitala nie jest akurat z Bolesławca ale z Raciborowic.

  A co do Kubota - to jestem dumna, że z Bolesławca pochodzi i ukłony dla jego rodziców i trenerów, że nie przepaścili talentu.

 • Anonim (ANbpIg), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Patrząc na infrastrukturę sportową w naszym miasteczku np. miejski stadion z bieżnią w błocie po kolana, to pozostaje się na cieszyć, że późniejsi mistrzowie chociaż w Bolesławcu się urodzili.

 • 1
 • 2