Miasto znowu w mediach

 • Dziś o 18; 50 wydarzeniach można było usłyszeć o naszym mieście o tym że warto w nim zamieszkać pokazało się TBS i pana prezydenta czyżby urząd miasta zwracał się do mediów? I co to nam da mieszkańcą? Skoro tu pracy nawet nie ma.2013-03-23, 21:51Warto dodać że Prezydent działa w dwie strony jedna to prmocja medialna a druga nie udlone inwestycje :) i brak pracy.

 • Anonim (AtPxV9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak Rafi waśnie o to chodzi, jak ty to wszytko masz przed nosem.

 • Anonim (ANb6Rz), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest.

 • Anonim (AtPxV9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Praca - gdzie jest?

 • Bo to medialna szopka, tak jak w całej polsce. To tak zwane pryskanie gówna dezodorantem a ile byś nie wypryskał na gówno spreju to zawszę będzie śmierdzieć.

 • Anonim (ANb6Rz), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chociażby w Guardianie, w dodatku jak na możliwości płac naszego rynku, całkiem ok tam płacą jeżeli chodzi o produkcje. Można też zahaczyć się tuż za naszym miastem czyli w Wykrotach, w międzyczasie szukając czegoś lepiej płatnego, ważne by cokolwiek robić (zdobywać doświadczenie), a nie siedzieć w domu i tylko narzekać.

 • Anonim (AtPxV9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli typowa praca dla ludzi bez wykształcenia.

 • Anonim (ANb6Rz), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W tych czasach nawet ludzie po studiach robią na produkcji i nie jest to żadna ujma. Coś trzeba robić, by w końcu mieć wymarzoną pracę i płacę.

 • Ja jestem chętny mogę robić za darmo, grunt aby robota była i rudy kaszub mógł się cieszyć, że bezrobocie spada. ŻENADA.

 • Anonim (AtPxV9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale chyba nie o to chodzi, żeby w mieście powstawały zakłady pracy przeznaczone wyłącznie dla ludzi zdobywających wykształcenie w zawodówkach;P

 • Anonim (AtPydy), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O czym Ty piszesz człowieku o tym, że całkiem ok tam płacą? Jak na możliwości płac naszego rynku?
  Zastanów się, nasz rynek niczym nie różni się standartem, życia od Warszawy, Wrocławia itp. są tak samo holendarnie wygórowane ceny jak w dużych miastach, usługi są drogie -wszystkie, kredyty tak samo oprocentowane jak w innych miastach, raty niczym się nie różnią, więc dlaczego my musimy pracować za marne dutki a p. Roman zarabia 180, 000, dlaczego ktoś kto uczył się długo ma pracować na produkcji za marne parę groszy, a np. vice starosta który już ma wypracowaną emeryturę dalej jest urzędnikiem?
  Twoim zdaniem to jest o. K taka rozbieżność w zarobkach?

 • Anonim (AtPyhU), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (AE7FG0), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kazał wam się ktoś długo uczyć? Skończył się mit wyższego wykształcenia, trzeba wybierać z rozsądkiem. Bo nie wiem co sobie myśli student filozofii, pedagogiki, resocjalizacji, marketingu, stosunków międzynarodowych, politologii, itp o swojej przyszłej pracy. Od lat te kierunki są wymieniane jako bezproduktywne, podczas gdy porządne zawodówki i szkoły techniczne cieszą się zainteresowaniem pracodawców. Jak się zmarnowało ćwierć życia na marne wykształcenie to teraz nie narzekajcie. Płytkarz, stolarz, mechanik, elektromonter - to zawody nie wymagające studiów a jakie zarobki? Zatem o czym mówimy... Zmarnowaliście życie i kasę rodziców na łatwe studia to teraz pokutujcie albo pracujcie na taśmie. Ja z wyższym technicznym na brak pracy nie narzekam. Zarobki to też kwestia czasu i doświadczenia...

 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z Anonimem. Jak ktoś chce pracować to prace znajdzie bez względu ma wykształcenie. A wykształciuchy chciałyby za biurkiem, w ciepełku i laptopik z szybkim netem i wypłata parę tysi na konto.

 • Dla mnie te medialne szopki szkodą miastu nie wiem czy ktoś teraz by się zdecydował na przeprowackę bo miasto zdycha ani tu dobrej pracy ani dobrych sklepów banki i apteki :).
  2013-03-24, 20:13Szkodzą *.