Indywidualny kalendarz szczepień dziecka

 • Anonim (AE7LIJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktoś może polecić pediatrę który zechce realizować indywidualny kalendarz szczepień i pomoże, aby w przychodni zechcieli tak szczepić według tego co ustalimy. W przychodni nie chcą słyszeć o czymś takim więc szukam prywatnie jakiegoś pediatry który pomoże. /wiem że jak pójde do sanepidu to nic nie pomoże.[Reklamy prywatnych gabinetów usuniemy]

 • Anonim (AE7gMD), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W przychodni, do której należy dziecko powinni wystawic Ci skierowanie do Poradni ds Szczepień. My jeździmy do Wrocławia i tam też jesteśmy szczepieni, tam przynajmniej przed każdym szczepieniem dziecko jest dokładnie ale to dokładnie badane i robiony wywiad, a nie tak jak to u nas pediatrzy zajrzą w gardło i na tym koniec.

 • Anonim (AE7LIJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W takiej poradni można ustalić sobie indywidualnie szczepienia tak np. bez powodu, jak dziecko zdrowe? Chodzi mi o to że chce szczepić powoli, osobno bo boje się powikłań wystarczy to aby mieć pozwolenie na taki indywidualny program? I wtedy musze tam szczepić czy tu w przychodni mogę? Czy oni nie zastosują się to mojego planu?

 • Anonim (AE7gMD), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nasze dziecko jest zdrowe, ale baliśmy się własnie powiłań poszczepiennych dlatego zwlekaliśmy ze szczepieniami jak najdłużej, aż dziecko skończy 3 lata, i tam nawet z niektóre szczepienia można pominąc (my nie szczepiliśmy na świnkę, różyczkę i odrę) i każde szczepienie jest osobno.
  Z tego co się orientuje musisz miec skierowanie do tej Poradni od lekarza rodzinnego.

 • Anonim (AE7LIJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do mamcia odezwij się do mnie na emeila gc.serwis@interia.pl z góry bardzo dziękuje, są to dla mnie bardzo cenne wiadomości, bo przychodnia naciska na szczepienia a ja chce troche odwlec i szczepić osobno. A nie wiesz czy wystarczy jak tam raz pojade i ustalimy plan szczepienia a na szczepienia te moge chodzić do swojej przychodni i kupować szczepionki? W szpitalu dałam dziecko zaszczepić bo się nie orientowałam jeszcze w tym wszystkim teraz wiem że już dalej nie dam tak szybko szczepić.
  Pozdrawiam odezwij się do mnie w wolnej chwili.
  Dziękuje.