Reprezentuj Bolesławiec w Nogent sur Marne

Dyskusja dla wiadomości: Reprezentuj Bolesławiec w Nogent sur Marne.


 • Anonim (e9DRLw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe jakie mieli czasy na tym dystansie? Może ktoś się orientuje?

 • Anonim (AE7wOj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak było rok temu, a wcześniej na wakacje do Paryża pojechali: Tomasz Gabrysiak, Piotr Roman, Mariusz Herba, Jacek Dudyński, Emil Zając, Jarosław Kowalski... sami sportowcy. Dla mediów do sprawdzenia u Skarbniczki Miasta. Diety w Euro wypłacono.

 • Anonim (AE7w1W), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wyjazd pod względem sportowym fajny. Trasa bardzo trudna. Niestety wyjazd odbył się następująco: wyjazd w nocy, przybycie po południu dna następnego. Nastepnie start w kolejnym dniu około południa i w tym samym dniu powrót. Wszystko to w samochodzie osobowym (WV Candy). Oczywiście bez jakichkolwiek diet (wyżywienie było zapewnione ale myślę, że w poprzednich latach było inaczej -może się jednak mylę). W sumie ogromne zmęczenie, wydatki osobiste i satysfakcja z wyników. Dumni bylismy z reprezentowania Bolesławca, fajnie było słyszeć doping Francuzów. Jednak w sumie odczuwaliśmy, że nasz wyjazd to zbędny wydatek Miasta. Na szczęście jest Pan K. W MOSiR, który zrobił co mógł żeby było OK.Dla tych, którzy chcą jechać cóż... ja się nie piszę.

 • Anonim (ANbpIh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fajna przygoda na jeden raz, bo ta dycha nie ma raczej atestu i jest bardzo trudna. W sumie dwa okrążenia po 5km, w tym kilka ostrych podbiegów. Jak się do tego dołączy podróż (ponad 2 tys. kilometrów), to człowiek wraca styrany. Jeżeli ktoś ma ochotę jechać dla satysfakcji, to OK, ale jak miasto chce mieć wyniki, to zamiast organizować jakiś nabór? - wystarczy wziąć zawodników z Bolesłavi i bez większego problemu, medale przywiozą na pewno. Pytanie czy te medale i wyniki są najistotniejsze?
  Lepiej tę kasę zainwestować w to, żeby bolesławian zachęcić do biegania w samym Bolesławcu, bo to najtańsza i najbardziej efektywna forma ruchu :) pzdr dla wszystkich biegaczy.

 • Anonim (AE7FEh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się zupełnie. Jak miasto nie wykazało zinteresowania zbudowaniem chociażby 200 m bieżni (na co było dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego) to może chociaż zainstaluje kilka lamp na stadionie. Naprawdę mnóstwo ludzi biega i chodzi z kijkami. Zuważcie to.

 • Anonim (ANbpIh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławiec osiąga wielkie sukcesy lekkoatletyczne, mimo tego, że ciągle najlepszą trasą biegową jest miejska średnica (zwłaszcza zimą kiedy jest ciemno), a nasi lekkoatleci i ci, którzy po prostu dla przyjemności chcą lekkiej atletyki zażywać, po kostki w błocie brną na naszym stadionie.
  Patrząc na warunki dużo mniejszego Nogent sur Marne, nie mamy się czym chwalić ;( Chyba, że - parafrazując powiedzenie - prawdziwy sport, tak jak sztuka wymaga wyrzeczeń.
  Przykład idzie z góry, kiedy to wszystkim wmawia się, że naszą narodową dyscypliną jest piłka nożna. Póki co, ani nasza narodowa reprezentacja, ani tym bardziej bolesławiecka w piłce nożnej większych sukcesów nie miała i raczej długo mieć nie będzie. Ale to dla nich - mimo wszystko - buduje się gigantycznie drogie stadiony i Orliki niemalże w każdej wiosce. W samym Bolesławcu piłkarze mają dwa boiska, gdzie mogą sobie kopać piłkę, a niestety lekkoatleci - jak wspomniano w powyższym tekście - nie mogą liczyć nawet na 200 m bieżnię! Czy to jest normalne?
  Jeden z ministrów sportu - oczywiście generalizując -niestety trafnie opisał sytuację w naszym kraju ;(
  Kto wie, może kiedyś w Bolesławcu doczekamy się chociaż Orlika lekkoatletycznego.

 • Anonim (AtPx2g), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę was prezydent dwie lewe ręce do palenia papierosów i antytalent do sportu ale dupsko za granicą potrafi sprzedac diety pobrane... ps jakie czasy? Podeptany jęzor ze zmęczenia dlaczego młodych z boleslawi nie wyśle tylko sam dupsko wozi... kraj to totalna rozpierducha... Romanowi przewraca się w głowie a wokól niego psy ogrodnika ps dudyński pojechał biegac? Może wyższa posadka będzie...

 • Anonim (AE7Hoc), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławiec ma wiele miast partnerskich w całej Europie, jestem ciekaw ilu naszych młodych sportowców było na, partnerskich zawodach'' w tych miastach, co zrobiono w tym kierunku / wymiany kubów sportowych /? Umowy o wymianie dotyczą chyba tylko miejscowych działaczy partyjnych.

 • Anonim (ANbpIh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na szczęście nikt nas nie zaprosił. Bo po takiej wizycie trzeba by gości zaprosić do nas. I przyjeżdża taka ekipa np. z Nogent sur Marne i wchodzi na nasz stadion, żeby potrenować! A tam biegowy trzeci, albo nie czwarty świat! No chyba, że na stadionie zorganizujemy biegowy survival ;(.

 • Anonim (AHgLhd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Biegną urzędnicy - żle.
  Oferta dla mieszkańców - źle.

  Czy jest coś "nieźle"?

  Eureka! Klikanie i narzekanie jest dobre!

 • Anonim (qfHta), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Potwierdzam, Prezydent olał nasz bieda stadion, wstyd kogoś na niego zaprosić, a już gości z zagranicy na pewno.