Święto Ceramiki w ZC „Bolesławiec”

Dyskusja dla wiadomości: Święto Ceramiki w ZC „Bolesławiec”.


 • Anonim (qWX22), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Firma pada, a tu wydaje się kasę na tablicę i jakąś tabliczkę z nazwą ulicy.
  Sytuacja finansowa ZC jest tragiczna - już niedługo będzie upadłość.

 • Anonim (ANuriE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przytupasy kolesiostwo i tyle buduja swoj sukces prywatny na wyzysku ciezko pracujacych ludzi za marne grosze serce sie kraje.

 • Anonim (AtPyeG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mozemy tylko popatrzec na te dzieła dla zagranicznych gosci ktorzy kartonami wywożą do swoich domow i dla bliskich To produkty nie na naszą kieszeń.

 • Anonim (vZ6xJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  KOMENTARZ DLA ZORIENTOWANEGO.
  Uwazam, ze to wstyd nawet wyjsc z tego rodzaju komentarzem! Podobnie jak i
  Moj komentarz na w/w komentarz jest nie potrzebny, ale wg. Zorientowanego to juz nic sie nie powinno robic, usiasc i... plakac, a moze graffitti na sciane rzucic, moze? Zniszczyc budke telefoniczna lub... ? Wybic szyby w sklepie? A... moze sie zapic i zapomniec? Tak - to bylo by najlepsze - zapomniec bo te inne leczenia wymagaja. Nie rob obciachu gosciu i spojrz jak swiat jest piekny a produkty ktore
  ZC - BOLESLAWIEC robi i ma tak swietnych artystow to tylko pozazdroscic i wielka chwala tym ludziom, ze zdobia tez Boleslawiec na mapie polski. Niewiele zakladow zostalo a wg. Ciebie i tobie podobnych ( drugi komentarz - edrgte ) to swiat krecic sie powinien w okol Was. He he. To jest zalosne. A zarobki dla was to zawsze sa za male - jakiekolwiek by byly. Swiat byl nie od razu zbudowany.
  having a dream or... being a dreamer! Wake up and do something!
  What ZC - Boleslawiec does is putting a soul and reputation on the line every time. That is not only the SKILLS and PRACTICE but big emotional part, too.
  And is always vulnerable... and WOW! Beauty. To do that takes a huge amount of bravery. Big respect from me for Boleslawiec - ZC. All the best & THANKS.

 • Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak właśnie Chris! W pełni się z Tobą zgadzam ;).

 • Anonim (eQ1SSL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do zorientowany-powinno być nie zorientowany bo piszesz głupstwa.