Propozycja dla miasta odnosnie święta Ceramiki

 • Anonim (ANGzvj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może by tak wprowadzić w każdą sobote o 20 Ceramiczny Kabareton, zapraszać z tej okazji do miasta najlepsze kabarety. Byłaby to fajna tradycja co roku, plus jeszcze jakby włączyła sie do tego tvp2 (która transmituje kabaretony) to i na cała Polske by leciało. Z tego co wiem w tym czasie nie ma nic w tv z kabaretów na żywo więc termin wolny. Czemu miasto nie pomyśli o takiej atrakcji z okazji tych dni, dobre urozmaicenie byłoby miedzy kocertami a kiermaszem.

 • Anonim (ALlGuE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślisz, ze za darmo przyjadą? No... chyba, ze sam sponsorujesz :P.

 • Anonim (ANGzvj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mysle ze kase ktora sie obecnie przeznacza na inne "wystepy" mozna przeznaczyc na ten cel plus sponsorzy to oczywiste.

 • Anonim (ALlGuE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O sponsorach zapomnij, nie te czasy, a jak zrezygnuesz z innych występów zrobi sie nuda, same kabarety to nie wszystko, nie każdego bawią, są tacy co wolą szczepanika (ojej... ).

 • Anonim (hjqqA), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zmieniłbym mentalność, że gramy w końcu do jednej bramki a nie każdy sobie, będzie łatwiej prościej i lepiej dla Bolesławca.

 • Anonim (ALlGuE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A mnie podobał się przejazd bolesławieckich - carycy i cara w garbusku, podczas mini parady ceramicznej (tej niebieskiej), za nimi w mega skromnym człap-pochodzie ci co musieli, bo wypadało... żenada, za to następnego dni biały pochód Glinoludów-super(! ).