Gdzie są wyniki po egzaminach gimnazjalnych

 • Anonim (Ak5qud), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest już prawie tydzień po ustaleniu wyników egzaminów gimnazjalnych. Czy władze miasta zamierzają to opublikować? Chcę wybrać gimnazjum dla mojego dziecka i nie wiem na co się zdecydować. Panie prezydencie, czy jest aż tak źle i wstyd to publikować?

 • Anonim (AN0CDi), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonimie... To jakaś prowokacja? Papiery do szkół gimnazjalnych składało się w kwietniu... Od 28 donosisz kopie świadectw klasy VI i z egzaminu. Teraz tylko czekasz na ogłoszenie listy dzieci przyjętych... A jak poszperasz po stronach gimnazjów, to znajdziesz i wyniki...

 • Anonim (Ak5qud), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O widzę, fachowego urzędnika :) Dziękuję za informację. Dziecko można przepisać w związku z wynikami skoro wyniki są znane od kilku dni. Nie będę szperać po stronach gimnazjów bo ich nie znam. To obowiązek urzędu miasta. Wszyscy rodzice maja szperać? No błagam.

 • Anonim (ANUTuJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mamo, tych gimnazjów nie ma aż tak wiele :-).

 • Anonim (Ak5qud), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejny urzędnik widzę :) Wyniki egzaminów po 6 klasie um obwieścił, dlaczego zatem nie ma wyników gimnazjów?

 • Anonim (ANUTuJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie jestem urzędnikiem, ale uważam, że dla chcącego nic trudnego, Mamo :-) Owszem, zgodzę się, że UM nawala w pewnych kwestiach, ale jeśli komuś zależy na dobru dziecka, to znajdzie, co potrzebuje - choćby w czasie, który poświęca na walkę z wiatrakami. Wujek Google pomoże :-).

 • Anonim (AN0CDi), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie urzędnik, tylko też matka... Ale to Twoja rzecz, czy zdążysz, czy też nie... Masz ochotę, poszukaj, a nie wszystkim przypisujesz urzędniczą łatkę...

 • Anonim (wAlyk), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę się nie niecierpliwić. Wyniki egzaminów na pewno już analizuje i opracowuje pan Stanisław z UM i lada dzień zostaną zamieszczone. W przypadku wyników sprawdzianu w szkole podstawowej zostały one opublikowane na stronie internetowej UM http://um.boleslawiec.pl/umbc/index.php/38-informacje-rzecznika-prasowego/2189-wstepne-wyniki-sprawdzianu-po-6-klasie-szkoly-podstawowej-w-2013-r-informacja-z-men po dwóch tygodniach. Poza tym, powiedzmy sobie szczerze, ilu rodziców i uczniów zmienia decyzję o wyborze szkoły na podstawie wyników danej szkoły w ostatnim roku szkolnym? Czy to, że szkoła miała ostatni rocznik dobry, zadecyduje o tym, że tegoroczny konkretny szóstoklasista osiągnie w tej szkole za trzy lata wspaniały wynik? Żarty.