STARAZ MIEJSKA-mandat za parkowanie

 • Anonim (V3BV2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam, czy mial ktos stycznosc ze straza miejska odnosnie parkowania? Faktem jest, ze wraz z mezem zparkowalismy w niedozwolonym miejscu ale... Pr. Pan ze strazy kazal mi przeparkowac auto na platny parking(obok kina)oczywiscie na moj koszt. Malo tego tak sie spieszyl do innej "SPRAWY", ze nie byl w stanie wypisac mandatu tylko kazal oczywiscie na nasz koszt znalezc placowke STRAZY MIEJSKIEJ i tam sie zglosc. Czy mial ktos z Was taka sytuacje? Z gory dzieki za odpowiedz :).

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak rozgonią sm to sami będziemy wypisywać sobie mandaty. Samokontrola. SM przeszła samą siebie.

 • Anonim (ANulPy), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sylvia, ale dał ci mandat czy przegonił na płatny parking (1zł )?
  Bo jak dał ci szansę przeparkowania to dobry człowiek i niepotrzebnie zawracasz dupę :)
  Ja sam coś załatwiając na sierpnia 80 czy idąc na zakupy do naszej cudnej galeryji, zamiast spuszczać się i kombinując na sierpnia 80 na chodniku po lewej spokojnie machnę tę złotówkę i mam z głowy ;).

 • Anonim (AtPx4o), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No cóż, za błędy trzeba płacić. Z tyłu forum masz bezpłatny parking, na asnyka też. Dobrze, że SM walczy ze źle zaparkowanymi pojazdami na Sierpnia 80, bo to jak parkują kierowcy tam jest niedopuszczalne. Pieszy nie raz nie może przejść a co dopiero ktoś z wózkiem dziecięcym czy inwalidzkim. Ścieżka rowerowa też robi za parking. Ludzie, bez przesady!

 • Anonim (V3BV2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do hemi... Szansy przeparkowania nie dostalam i mandatu tez mi nie wypisali-moze druczki im sie skonczyly :) ale oczywiscie numery rej. Spisali)... a, ze nie mielismy czasu do strazy podjechac to chyba mandat dostane poczta ha, ha. Narazie czekam. Pozdrawiam.