Uzależnienie

 • Anonim (VvbK7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam problem mianowicie hazard ( maszyny do gier) nie moge sam sobie z tym poradzić dlatego dlatego mam do was zapytanie czy sie nie orientujecie czy w Bolesławcu można sie zapisać na jakąś terapie która pomoże mi z tym skończyć! Z góry dzięki! Pozdro.

 • Anonim (dRjU3G), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  http://koniecmilczenia.pl/ wejdź na tę stronkę. Znajdziesz tam dużo informacji i terapeutów.

 • Anonim (dRjU3G), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta strona jest akurat o czymś innym, ale jak napiszesz do nich, to Ci udzielą informacji, gdzie możesz się zwrócić ze swoim problemem.
  Możesz zadzwonić też tutaj:
  http://www.drogadodomu.info/?gclid=CL6G8cKH_7cCFcVa3godBHkAHA.

 • Anonim (hs7yK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (AE7gLd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dla mnie to jeśli jesteś uzależniony od czegoś i wiesz o tym to już jest dobrze, ale sama chęć nie da Ci wystarczająco motywacji. Musisz mieć odpowiednie podejście, nie podchodź do tego w taki sposób, że a przegrałem kupę siana to spróbuje z tym skończyć. Najgorsze jest podejście z użyciem słowa "spróbuje", bądź pewny tego że chcesz przestać, nie dopuszczaj do siebie myśli o tym że możesz wrócić do hazardu. Jeśli uda Ci się przestać grać to musisz mieć jedną najważniejszą zasadę: Jeśli zagrasz chociaż raz to ta jedna gra bedzie ona równa powrotu do hazardu. Musisz pamiętać gdy staniesz przed automatem do gry i bedziesz chciał do niego wrzucić 5 zł to to nie bedzie 5 zł, ta jedna moneta bedzie kluczem do powrotu do życia w uzależnieniu.
  Wtedy wystarczy że nie wrzucisz monety i pójdziesz dalej :)

  I żadnej terapii nie potrzebujesz :).