Co z egzaminami na prawo jazdy w Bolesławcu?

Dyskusja dla wiadomości: Co z egzaminami na prawo jazdy w Bolesławcu?.


 • Anonim (hj8dv), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "trasę egzaminacyjną wytyczyć tak, aby wiodła ona obrzeżami miasta" To co to będzie za egzamin?

 • Pan Jerzy Zieliński mówił, że chodzi o to, aby w Bolesławcu w centrum miasta nie robiły się z tego powodu korki.

 • Jak dla mnie ciekawa bitwa ;) a dla Legnicy to strata bo szukają kasy w Bolesławcu więc niech zrobią to jak najszybciej ;) po bocznych drogach można spokojnie po jechać.

 • Anonim (AE7hW4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To się mija z prawdą!
  1. To jelenia góra zabiega o filię WORD w bolesławcu bo to jest dla nich być albo nie być!
  2. Nie ma czegoś takiego jak trasa egzaminacyjna.
  3. Cóż to za egzamin na peryferiach miasta.
  4. Nie ma w mieście drogi o podwyższonej predkości.
  To najgłupszy pomysł władz od lat. Załatwia się jakieś dziwne sprawy ponad głowami mieszkańców bo tak chce dyr. WORD a starosta nie spodziewa sie konsekwencji jakie to przyniesie- korki, stłuczki, kiepskie, wyszkolenie kursantów i wiele innych.

 • Anonim (AL0LQR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zły, jest coś takiego jak trasa egzaminacyjna. Dlatego też reszty nie czytam bo już wiem, że wypowiedź może mijać się z prawdą. Pozdrawiam.

 • Anonim (AE7wav), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze było zdawać w Legnicy i niech tak zostanie. Bardzo mało bylo chętnych na Jelenią Górę. Nie chcemy być egzaminowani w zdawaniu po uważaniu. W Legnicy jesteśmy anonimowi i o to chodzi. Moim zdaniem nie powinno być ośrodka w Bolesławcu!

 • Anonim (AE7hW4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Test. NIE MA TRAS egzaminacyjnych, poczytaj sobie przepisy. Ponadto zapomniałem napisać że rozporządzenie ministerstwa dokładnie określa jakie warunki ma spełniac osrodek egzaminowania, więc mowa o jakiejś tymczasowosci jest nie na miejscu. Pierwszy doniosę jesli zostanie złamane prawo lub przepisy :D.

 • Anonim (V8dlY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak słucham tych propozycji otwarcia wordu i co się z tym wiąże to włos się jeży na głowie! Trasa egzaminacyjna na obrzeżach", postawić kontenery" (no pewnie najlepiej najmniejszym kosztem a warunki lokalowe) czyli rozumiem ze, eLeczki tez nie będą mogły jeździć blisko centrum aby nie blokowac miasta - to już jest śmieszne, robić za wszelka cenę, komuś '' dobrze, word Jelenia Góra słabiutko ciągnie i to jest pewna szansa dla nich, może niech się zastanowią dlaczego w ciągu ostatnich lat prawie cały Bolesławiec przeniósł się do Legnicy...

 • Anonim (ANuV8A), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pozal sie boze co to za kierowcy beda po takim ezgaminie w boleslawcu, strach takiemu dac auto bedzie!

 • Anonim (AE7hW4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziwię się Staroście że nie pyta nikogo o opinie jakąś radę tylko konsultuje z Dyrektorem word zainteresowanym bo i WORD jelenia i sama jelenia ma w tym interes. Sami radni też nie "siedzą" w branży i się cieszą bo "fajnie" jest mieć coś co przyspozy nam splendoru. Już zbudowano ORKĘ którą trzeba sprzedać, teraz pchamy sie w kłopoty, nie widząc skutkow. Potem zwali się wszystko na nauki jazdy bo nie dojrzały do naszych szczytnych celów. Szkoda że urzędnicy nigdy nie są odpowiedzialni za swoje decyzje, może by sie 2 razy zastanowili zanim coś postanowią. Ciekawe dlaczego mieszkańcy JG i wielu innych miast chcą sie pozbyć WORDów?

 • Anonim (AtPxV9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Strach to będzie przechodzić przez ulicę. ;P.

 • Anonim (AL0LQR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zly, nie wiem jak to wyglada obecnie ale kiedys w wordach na scianach byly pokazane trasy egzaminacyjne (zazwyczaj jedna) na kat. A :-) nie pamietam jak bylo z B ale jak wchodze na google to tez jakies pokazuja sie 'plakaty' aczkolwiek google zawsze traktuje jako cos opcjonalnego aczkolwiek plakal z trasa egz. kat A widzialem na wlasne oczy. Pozdrawiam.

 • Anonim (v3ULu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To co zły piszę popieram w 100 %, to prawda ze musi być droga szybkiego ruchu, a w dodatku dwupasmowa. A przecież u nas nie ma dwupasmowej drogi, a jeśli nawet "chcą" zrobić to oczywiście to są potworne koszty. Nie ma czegoś takiego jak wyznaczona trasa, co to za egzamin jak zdający wie którędy będzie jechał? Później nie dziwmy się że tyle wypadków, jak dopuszcza się tak szybko do jazdy. Moim zdaniem powinien być przepis, któru mówi iż mężczyźni mogą robić prawo jazdy od 21 lat. Bo więcej wypadków jest przez nich właśnie! Myślą co to nie oni i czego to już nie umią! Porażka.

 • Anonim (AE7hhN), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Test, zgadza się było tak że była trasa na moter wyznaczona, teraz juz nie ma, jeżdza gdzie chcą. Bulwersujące jest to że mydli sie oczy ludziom, ze uzgodniono trasę egzaminu i czyni to osoba która zna przepisy! Ponadto warunki jakie powinien spełniać WORD są naprawdę wysokie- toaleta metraż oswietlenie, stanowiska itp. A co się proponuje? Testy na Wojska Polskiego, plac na Lubańskiej i wyznaczoną trasę poboczem miasta. Naprawdę żenada :( Myślę że jak zwykle Jelenia chce nas wykorzystać jak zwykle to bywało, kto pamięta stare województwa to wie o co chodzi.

 • / Obwodnica ma 80 ;) więc jest ;) zresztą na tym nie tylko Bolesławiec by skorzystał ale i Lubań, Zgorzelec, Lwówek też bo dla Zgorzelca dojazd do Jeleniej czy Legnicy to też spory wydatek dla Lubania to samo Lwówek ma bliżej do nas też by się opłaciło a zwłaszcza że L z tablicami DLW u nas widać ;) a jeżeli Legnice to tak boli to niech szukają w swoim powicie miasta.